Fruli.pl ma system powiadomień przez SMS

Serwis aukcyjny Fruli.pl uruchomił opcję powiadomień swoich użytkowników w kanale SMS. Dzięki nowej opcji uczestnicy licytacji będą mieli lepszą kontrolę nad swoimi aukcjami.

Wkrótce po oddaniu do użytku powiadomień poprzez komunikator Gadu-Gadu, serwis aukcyjny Fruli.pl wprowadził usługę informowania swoich użytkowników przez SMS-y. Aktywacja i korzystanie z nowej funkcji są na razie bezpłatne i w jej ramach użytkownicy serwisu mogą otrzymać dziennie do pięciu powiadomień.

Dzięki nowej usłudze, uczestnicy aukcji nie muszą już siedzieć przy komputerze, by na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia związane z licytacją. Wiadomość tekstowa wysłana bezpośrednio na telefon komórkowy, poinformuje o wszystkich ważnych wydarzeniach dotyczących licytowanego przedmiotu czy też zdarzeń na koncie użytkownika. Mogą nimi być m.in. planowany czas zakończenia aukcji, informacja o przekroczeniu zadanych kwot licytowanego przedmiotu czy też informacje o działaniu osobistego, automatycznego asystenta (frutkomatu), który za użytkownika pilnuje przebiegu aukcji.

Normą panującą w serwisie Fruli.pl jest przede wszystkim prostota w korzystaniu z wprowadzanych innowacji, przykładowo ustawiając powiadomienia SMS dla frutkomatów, wystarczy, że użytkownik zaznaczy powiadomienie SMS i z rozwijanej listy wybierze rodzaj powiadomienia.

Aby skorzystać z nowego rozwiązania, należy zalogować się do serwisu i z poziomu konta wybrać opcję „powiadomienia”. Następnie, w „powiadomieniach SMS” należy wybrać opcję „pobierz kod SMS dla numeru”. Użytkownik po chwili otrzymuje kod na telefon komórkowy. Po jego wpisaniu w odpowiednie okno w serwisie fruli.pl, usługa jest w pełni aktywna.

Wprowadzając kolejne innowacje, twórcy Fruli.pl konsekwentnie realizują obietnice prowadzenia serwisu stworzonego przede wszystkim z myślą o swoich użytkownikach – ich wygodzie, rozrywce i zapewnieniu dobrej zabawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu