Drukarka wielkoformatowa Canon nagrodzona przez Buyers Laboratory Inc

Firma Canon Europe ogłosiła, że jej drukarka wielkoformatowa Canon imagePROGRAF iPF820 otrzymała wyróżnienie „Pick”, przyznawane przez instytut Buyers Laboratory Inc (BLI). BLI to źródło niezależnych opinii oraz dostawca specjalistycznych opracowań, testów i recenzji urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek, faksów oraz ploterów.

„Z przyjemnością przyznajemy najnowszą nagrodę «Pick» drukarce Canon imagePROGRAF iPF820. Urządzenie to charakteryzuje się wysoką jakością druku w wielu różnych zastosowaniach, poczynając od map i planów architektonicznych drukowanych na standardowym papierze maszynowym, aż po wysokiej jakości fotografie drukowane na papierach fotograficznych Canon” – powiedział David Sweetnam, kierownik europejskiego laboratorium BLI.

Canon imagePROGRAF iPF820 to drukarka do zastosowań CAD, GIS, wydruków usługowych i produkcji. Urządzenie wykorzystuje pięciokolorowe głowice drukujące z tuszami barwnikowym i pigmentowym. Zapewnia wysoką prędkość wydruków w połączeniu z efektywnym użyciem tuszu i niskimi całkowitymi kosztami eksploatacji. Model iPF820 wyposażony jest w dwie rolki i umożliwia szybkie przełączanie między rodzajami papieru. Jest łatwy w obsłudze i drukuje zarówno na arkuszach, jak i na papierze z roli.

„Jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia spełniające potrzeby różnych użytkowników. Dążymy do powiększenia oferty drukarek wielkoformatowych i zdobycia dalszych udziałów w rynku w ciągu najbliższego roku, a nagroda BLI pokazuje, że zmierzamy we właściwym kierunku” — powiedział Yuichi Miyano, dyrektor ds. marketingu w Europie, odpowiedzialny za rozwiązania wielkoformatowe Canon.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu