Dla studenta i absolwenta

Internetowa giełda pracy infoPraca.pl i Niezależne Zrzeszenie Studentów podpisały umowę o współpracy. Na mocy umowy infoPraca.pl będzie wspierać akcje NZS związane z aktywnością zawodową studentów, takie jak np. Drogowskazy Kariery, zaś NZS obejmie patronat nad kanałem studenckim, który od kilku miesięcy z powodzeniem działa w ramach internetowej giełdy pracy infoPraca.pl.

„NZS jest największą studencką organizacją działająca w Polsce, zaś infoPraca.pl to jedna z trzech największych w kraju internetowych giełd pracy, udostępniająca nowoczesne narzędzia rekrutacji online. Dzięki zawartemu porozumieniu o współpracy, będziemy mogli wspierać studenckie inicjatywy, a z drugiej strony ułatwiać kontakt pomiędzy pracodawcami i studentami oraz absolwentami wyższych uczelni poszukującymi praktyk i pracy” – powiedziała Beata Szilf-Nitka, Dyrektor Generalny internetowej giełdy pracy infoPraca.pl.

W ramach internetowej giełdy infoPraca.pl działa już od kilku miesięcy specjalny serwis przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni wyższych.  W jednym miejscu znaleźć można ponad 600 ofert pracy i praktyk we wszystkich regionach Polski oraz za granicą. Są tam propozycje dotyczące pracy stałej i tymczasowej, nie wymagającej doświadczenia, jak i takiej, w której niezbędna jest już wiedza i wstępne przygotowanie zawodowe. W nowej części serwisu infoPraca.pl znajduje się też kalendarium targów pracy oraz Strefa Studenta, w której zamieszczane są informacje przydatne podczas procesu rekrutacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu