Infobot.pl w sieci GG

Infobot.pl – największy polski bot informacyjny, działający w oparciu o komunikator – będzie od dzisiaj rozwijany przez spółkę GG Network, która nabyła  prawa do serwisu. Nad rozwojem Infobota wciąż pracują jego twórcy, Maciej Szewczyk i Filip Kwiatkowski, którzy dołączyli do GG Team.

Infobot.pl oferuje błyskawiczny dostęp do często poszukiwanych w Internecie, pożytecznych informacji – programu TV, prognozy pogody, tłumaczeń słówek, Wikipedii, newsów, wyników losowań Lotto, kursów walut, dat imienin itp. Użytkownicy Infobota otrzymują takie informacje bezpośrednio w oknie rozmowy komunikatora Gadu-Gadu. Dostęp do wiadomości jest szybszy, niż w przypadku konieczności otwierania stron internetowych, czy też wyszukiwania słówek w słownikach przez www.

Autorzy Infobota podkreślają, że chcą dotrzeć do jak największej grupy użytkowników, oferując im kolejne funkcje oraz udogodnienia.

Z usług Infobota można korzystać za pomocą komunikatora Gadu-Gadu, Mobilnego Gadu-Gadu oraz WebGadu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: www.infobot.pl

  • Z Infobota skorzystało do tej pory niemal półtora miliona osób!
  • Największą popularnością cieszą się przede wszystkim słowniki językowe, głównie słownik angielski i niemiecki. Użytkownicy równie chętnie korzystają z programu telewizyjnego i prognozy pogody. Infobot oferuje ponad 30 funkcji.
  • Infobot powstał w 2004 roku, jako pomysł dwóch studentów, chcących ułatwić sobie życie. Bardzo szybko okazało się, że innym użytkownikom komunikatora Gadu-Gadu taki sposób dostępu do informacji również przypadł do gustu.

www.infobot.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu