MaxROY.com podnosi poprzeczkę

MaxROY.com to pierwsza i jedyna firma w Polsce, która od 24 marca 2009 będzie prowadzić warsztaty z Google AdWords na poziomie zaawansowanym w ramach wdrożonego przez Google programu AdWords Seminar Leader.

Do tej pory firmy posiadające certyfikat AdWords Seminar Leader mogły szkolić uczestników jedynie na poziomie początkującym i średniozaawansowanym.

Przystępna cena, kupon promocyjny Google AdWords, atrakcyjne lokalizacje, prawie pół tysiąca zadowolonych słuchaczy, doświadczenie prowadzących, a także wsparcie i błogosławieństwo ze strony internetowego giganta Google – to tylko kilka argumentów, dla których do Poznania, Warszawy, Łodzi, Gdańska i Krakowa ściągają spragnieni solidnej wiedzy internauci z całej Polski.

Szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym to koszt rzędu 370 zł. Natomiast dla zaawansowanych słuchaczy przygotowano intensywne warsztaty, których cena nie przekracza 700 złotych.  – Biorąc pod uwagę fakt, że każdy uczestnik szkolenia otrzyma kupon Google Adwords o wartości 200 zł, trzeba przyznać, że to ceny naprawdę przystępne – mówi Cezary Lech, wiceprezes  firmy MaxROY.com.

Najbliższe warsztaty zorganizowane zostaną w 24 i 25 marca w Warszawie oraz 1 i 2 kwietnia w Poznaniu. Spotkania odbywać się będą w dwudniowych sesjach – pierwszego dnia zaplanowano szkolenie dla początkujących i średniozaawansowanych, a drugiego – dla zaawansowanych uczestników.

Jak zapewniają organizatorzy, po szkoleniu można nabyć niezbędną umiejętność skutecznego posługiwania się platformą reklamową Google AdWords. – Uczestnik naszego szkolenia dowie się,  jak docierać do osób zainteresowanych jego ofertą, a także jak efektywnie wydawać pieniądze na reklamę w Internecie – konstatuje Tomasz Frontczak, prezes firmy MaxROY.com, autor bestselleru „Marketing internetowy w wyszukiwarkach”.

Autorów i realizatorów tego innowacyjnego przedsięwzięcia łączy bardzo wiele  – firma konsultingowa MaxROY.com, certyfikaty Google Advertising Professional i AdWords Seminar Leader, blog SprawnyMarketing.pl, a także ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w kampaniach reklamowych czołowych firm internetowych w Polsce.

Więcej informacji na temat szkoleń realizowanych przez MaxROY.com można znaleźć na stronie www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu