HumanWay wygrywa na Mini Seedcamp

HumanWay po raz kolejny został doceniony przez specjalistów z branży. Po zwycięstwie w międzynarodowym konkursie Barcamp Idol przyszedł czas na Mini Seedcamp. HumanWay został wybrany jednym z najbardziej obiecujących biznesów internetowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Seedcamp to konkurs mający na celu wyłonienie spośród setek młodych startupów z całej Europy tych, które mają największe szanse na powodzenie. Tegoroczna wschodnioeuropejska edycja odbyła się w Warszawie. Wzięło w niej udział 20 zespołów z Węgier, Litwy, Ukrainy i Polski, a wśród nich HumanWay.

60 ekspertów z całej Europy, min. Łukasz Wejchert – Prezes Zarządu spółki Grupa Onet.pl i Art Leyzerovich – Senior Product Manager w Google, dyskutowało, analizowało i oceniało konkursowe projekty, aby ostatecznie ogłosić HumanWay jednym z czterech zwycięzców. Mentorzy szczególnie docenili model biznesowy HumanWay oraz jego dostosowanie do obecnej sytuacji gospodarczej. Podkreślili także, że aplikacja jest niezwykle efektywnym wdrożeniem Web 2.0 do procesu rekrutacji.

Wygrana na Mini Seedcamp to z jednej strony sukces, a z drugiej kolejne wyzwanie. Twórcy HumanWay będą mieli okazję zaprezentować się na arenie ogólnoeuropejskiej i zmierzyć ze zwycięzcami poszczególnych edycji. A jest o co walczyć – trzymiesięczna merytoryczna pomoc specjalistów oraz 50 tys. euro dofinansowania to wartościowe wsparcie dla rozwoju projektu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu