Antywirusowe kartridże

Kartridż atramentowy i antywirus Kaspersky 2009 – to najnowszy program promocyjny związany z produktami marki Black Point. Aby z niego skorzystać, warto szukać kartridży oznaczonych specjalną naklejką.

Każdy klient może skorzystać z pakietu i wypróbować korzyści płynące z materiałów eksploatacyjnych marki Black Point, a przy okazji bezpłatnie przetestować najnowszą wersję zabezpieczenia antywirusowego dla swojego komputera. W ramach promocji do wszystkich tuszy marki Black Point dołączony jest program Kaspersky Anti-Virus 2009. Jak z niego skorzystać? W środku oznaczonego specjalną naklejką opakowania z kartridżem atramentowym Black Pointa znajduje się kupon z kodem, który uprawnia do skorzystania z programu Kaspersky. Należy wejść na stronę www.oem.kaspersky.pl, zalogować się i wpisać kod. – Wtedy użytkownik otrzyma dostęp do 90-dniowej wersji programu. Warto jedynie pamiętać o terminie podanym na kuponie. On wyznacza czas ważności licencji na oprogramowanie i do tego czasu należy aktywować swój dostęp  – wyjaśnia Paweł Matwijów, manager oferty firmy BLACK POINT S.A.

Jeśli klient będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z aplikacji, to w ramach promocji dodatkowo zyskuje 30-procentowy rabat na jej zakup. Promocja trwa do wyczerpania się zapasów. – Dzięki niej nasi stali klienci mogą skorzystać z dodatkowego prezentu, a nowi przekonać się, że rozwiązania Black Pointa gwarantują oszczędne i dobrej jakości wydruki  – przekonuje Paweł Matwijów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu