Vobis wprowadza szeroki program ochrony zakupionego sprzętu

Tagi:

Firma Vobis wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet usług ubezpieczeniowo-gwarancyjnych. Program zapewnia Klientom sieci możliwość przedłużenia gwarancji na produkty nawet do 4 lat. Oferuje również możliwość ubezpieczenia zakupionego sprzętu m.in. od przypadkowego uszkodzenia, kradzieży z włamaniem, rabunku czy uszkodzenia na skutek przepięcia. Pakiet zapewni Klientom spokój i bezpieczeństwo zakupionego sprzętu na bardzo długo.

Sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia elektroniczne to nieodłączne elementy naszej codziennej egzystencji. Eksploatowane podczas różnych aktywności, często narażone są na wiele niebezpieczeństw niezależnych od nas samych: mogą ulec zniszczeniu, zostać skradzione a podczas użytkowania podlegać naprawom. Rozwijająca się bardzo szybko technologia, a co za tym idzie rosnące oczekiwania Klientów sprawiają, że producenci kuszą innowacyjnym oraz bardziej kosztownym sprzętem cyfrowym. Niestety dość często zdarzające się nieprzyjemne dla ich posiadaczy przypadki kradzieży, powodujące nie tylko złość, ale przede wszystkim spore straty finansowe.

Firma Vobis chcąc zadbać o spokój swoich Klientów i bezpieczeństwo zakupionego przez nich sprzętu, wprowadziła do swojej oferty specjalny program, którego celem jest jego bardzo szeroka ochrona. We wszystkich sklepach firmowych Vobis istnieje możliwość wykupienia jednego z trzech wariantów pakietu ubezpieczeniowo – gwarancyjnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników. Nadrzędnym celem tego programu jest ochrona sprzętu użytkownika przed nieprzewidywalnymi wypadkami, na które nie zawsze mamy wpływ, a których konsekwencje mogą okazać się nieodwracalne. Utrata danych służbowych, dokumentów czy prywatnych zdjęć – warto być przygotowanym na taką sytuację, korzystając z szerszej opcji ubezpieczenia niż jedynie gwarancje producenta.

To nowe rozwiązanie na rynku IT, gdyż do tej pory, usługi ubezpieczeniowo-gwarancyjne świadczyli producenci w dość ograniczonym zakresie.

Oferowany przez Vobis program ubezpieczeniowo – gwarancyjny dostępny jest w trzech wariantach.

  • Pierwszy z nich umożliwia przedłużenie gwarancji na warunkach producenta. Umowa ubezpieczenia wykupywana jest wraz z nabyciem urządzenia, lub w ciągu 6 miesięcy od dnia jego zakupu. Opcja ta daje możliwość przedłużenia gwarancji maksymalnie do 4 lat. W tym okresie użytkownik ma zagwarantowaną naprawę sprzętu lub jego wymianę w przypadku znaczącej szkody.
  • Opcja druga to ubezpieczenie pokrywające swoim zakresem szkody powstałe w wyniku przypadkowego uszkodzenia sprzętu na skutek przepięcia wywołanego wyładowaniem atmosferycznym, jego kradzieży z włamaniem z domu lub firmy czy rabunku. Ochrona przed wyżej wymienionymi wypadkami wykupywana jest w momencie zakupu sprzętu i trwa 1, 2, 3 lub 4 lata.
  • Trzecią możliwością programu Vobis jest połączenie dwóch pierwszych możliwych wariantów. W tym przypadku oferowany produkt zapewnia najszerszą, całkowitą ochronę, która trwa do 4 lat.

Szczegółowe informacje odnośnie programu ubezpieczeniowo-gwarancyjnego można uzyskać u Sprzedawców w sklepach firmowych Vobis lub na stronie http://sklep.vobis.pl/aktualnosci/3000309_pakiet_4_lata.aspx

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu