Specjalnie dla kolekcjonerów – Hot Wings Collection w KFC

Trwa najnowsza promocja restauracji KFC – HOT WINGS COLLECTION – wspólna zabawa dla kolekcjonerów smaków i nie tylko! Do menu restauracji wprowadzona została specjalna kolekcja 12-tu pikantnych skrzydełek, popularnych hot wingsów, z trzema wyrazistymi sosami, w poręcznym opakowaniu. Nową ofertę wspiera kampania telewizyjna, której towarzyszy konkurs internetowy „Nawet nie wiesz, że jesteś kolekcjonerem!”.

„Hot Wings to jedna z najbardziej lubianych przez naszych Gości pozycji w menu KFC.” – mówi Anna Bednarska, Brand Manager KFC. „Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o trzy świetnie komponujące się ze smakiem pikantnych skrzydełek sosy – Salsa Curry, Mexican i Creamy Asia, tworząc w ten sposób prawdziwą kolekcję smaków. Kolekcjonowanie stało się także motywem przewodnim spotu reklamowego i dobrym pomysłem na konkurs internetowy, w którym nagrodę główną otrzyma autor zdjęcia najciekawszej kolekcji – tym razem, nie tylko smaków.”

KFC, jak zawsze stawia na interaktywną zabawę ze swoimi klientami i jak zawsze może liczyć na ich aktywność. Na odpowiedź na zadane w konkursie pytania – Co kryje szuflada Twojego biurka? Może w przepastnych czeluściach torebki znajdziesz coś niezwykłego? – nie trzeba było długo czekać. W krótkim czasie na stronie konkursowej zaprezentowanych zostało blisko 200 oryginalnych kolekcji, a ich liczba z pewnością znacznie się powiększy, ponieważ konkurs trwać będzie jeszcze do 20 kwietnia. Aby zgłosić kolekcję do konkursu wystarczy przesłać jej zdjęcie MMS-em lub załadować bezpośrednio z komputera na stronę konkursową.

Na autora zdjęcia najciekawszej kolekcji czeka nagroda główna – odtwarzacz MP3 Rolly SEP-30BT SONY. Zdobywca II miejsca otrzyma cyfrową ramkę do zdjęć, natomiast III miejsce uhonorowane zostanie otwartym zaproszeniem do restauracji KFC na pół roku. Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu dostępne są w restauracjach KFC oraz na stronie www.hotwingscollection.kfc.pl.

15 i 30’ spoty reklamowe wyświetlane są na antenie stacji ogólnopolskich: Polsat, TVN, TVN7, TV4, Polsat2, w ramach kanałów tematycznych AtMedia oraz Discovery, 4FunTV i TVN Warszawa.

Autorem kreacji kampanii oraz materiałów POS jest agencja Red8 Communications. Reklama telewizyjna wyprodukowana została przez studio filmowe Propeller Film. Strona www dedykowana promocji www.hotwingscollection.kfc.pl przygotowana została przez agencję Genero.

Zestaw HOT WINGS COLLECTION zawiera 12 pikantnych skrzydełek i sosy: Salsa Curry, Mexican i Creamy Asia. Dostępny jest w cenie 19,99 zł we wszystkich restauracjach sieci  KFC na terenie Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu