Polska wersja serwisu marki Estēe Lauder jest już dostępna w Internecie

W ramach nawiązanej w ubiegłym roku współpracy z Estēe Lauder Poland, agencja Digital One dokonała lokalizacji kolejnej marki z portfolio koncernu. Od marca 2009 stronę Estēe Lauder można odwiedzić pod adresem www.esteelauder.pl. Jest to jedna z pierwszych marek luksusowych, posiadająca polską stronę internetową.

Polska witryna to pierwsza po amerykańskiej strona  stworzona w nowym designie. Efekty pracy zespołu Digital One można obejrzeć na www.esteelauder.pl. Strona zawiera m.in. informacje o produktach dostępnych w Polsce, punktach sprzedaży, o historii marki, a także o kampanii na rzecz walki z rakiem piersi, którą 17 lat temu zapoczątkowała Evelyn Lauder, synowa założycielki firmy. Dla użytkowników została przygotowana funkcjonalna wyszukiwarka oraz specjalny newsletter, w którym znajdą się wiadomości o nowościach i ofertach specjalnych.

W listopadzie ubiegłego roku Digital One wdrożyło serwis marki Clinique, która również należy do koncernu Estēe Lauder Poland. Obydwa projekty zostały zrealizowane w ścisłej współpracy z centralą w Nowym Jorku, która koordynuje wszystkie lokalne wdrożenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu