Pełna oferta Emirates w systemie Amadeus

Firma Amadeus, lider w dziedzinie rozwiązań technologicznych i dystrybucyjnych dla branży turystycznej, podpisała pięcioletnią globalną umowę z liniami lotniczymi Emirates, dzięki której biura podróży będą miały pełen dostęp do oferty przewoźnika.

„Z wielką satysfakcją dajemy biurom podróży łatwy dostęp do naszej pełnej oferty z wykorzystaniem globalnej sieci Amadeus” – mówi Keith Longstaff, Divisional wiceprezes Commercial Operations Worldwide z linii lotniczych Emirates – „Współpraca z biurami podróży jest dla nas niezwykle istotna w sytuacji, gdy rozszerzamy zasięg działania, zapewniając najwyższą jakość usług na rejsach między Europą, Azją, Ameryką Płn. i Płd.”

Za pośrednictwem systemu Amadeus udostępnione zostaną dokładnie te same informacje o cenach biletów, rozkładach lotów i dostępnych zasobach, które są dostępne w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej, u innych dystrybutorów czy na stronach internetowych.

„Jesteśmy przekonani, że decyzja linii Emirates o zapewnieniu biurom podróży łatwego dostępu do informacji, pomoże im w dążeniu do pozycji kluczowego przewoźnika na szlakach między rejonem Azji i Pacyfiku, a Europą” – mówi Philippe Chereque, wiceprezes firmy Amadeus ds. marketingu – „Zapewnienie szybkiego dostępu do informacji pomoże liniom lotniczym w powiększaniu sprzedaży.”

Firma Amadeus ma obecnie umowy z 131 liniami lotniczymi, na mocy których biura podróży mają dostęp do zasobów linii. Zapewnia to realizację ponad 255 milionów rezerwacji rocznie, czyli 70% wszystkich rezerwacji biletów lotniczych obsługiwanych przez biura podróży Amadeus na całym świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu