EMC wprowadza napędy nowej generacji EnterpriseFlash

Firma EMC ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowych napędów drugiej generacji EnterpriseFlash o zwiększonej pojemności, przeznaczonych do użycia w wiodących na rynku systemach pamięci masowej EMC Symmetrix DMX-4.

EMC jako pierwsza zastosowała tę technologię w macierzach dyskowych klasy korporacyjnej w roku 2008 i od tego czasu popyt na innowacyjne rozwiązanie EntrpriseFlash ciągle rośnie, ponieważ klienci na całym świecie przekonali się, jaką poprawę wydajności i oszczędność można uzyskać dzięki wykorzystaniu pamięci flash do zapisu i odczytu danych.  Nowe 200- i 400-gigabajtowe dyski SSD EnterpriseFlash zostały poddane rygorystycznym testom oraz procesom kwalifikacyjnym firmy EMC i są dostępne w systemach pamięci masowej Symmetrix DMX-4 dla aplikacji wymagających ciągłej, bardzo szybkiej pracy, maksymalnego wykorzystania zasobów i najwyższego poziomu niezawodności. EMC jest jedynym dostawcą posiadającym w swojej ofercie pamięci masowych napędy EnterpriseFlash.

Firma jest także jedynym dostawcą oferującym połączenie funkcjonalności pamięci podręcznej macierzy z algorytmami wyrównującymi zużycie napędów EnterpriseFlash, które pozwala na bardziej wydajne i opłacalne wykorzystanie pojemności tych napędów oraz optymalizuje wydajność. Nowe napędy o większej pojemności współpracujące z systemami pamięci masowej klasy średniej EMC CLARiiON i ujednoliconymi systemami pamięci EMC Celerra zostaną wprowadzone do sprzedaży w późniejszym okresie obecnego roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu