\DATA SOLUTIONS dla branży biżuteryjnej

Działaniami z obszaru BTL ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi o charakterze marketingu relacji dla Sklepów Jubilerskich YES zajmie się agencja \DATA SOLUTIONS. W rozstrzygniętym pod koniec marca przetargu brało udział kilka agencji, ich nazw nie ujawniono. Pierwsze działania dla firmy YES rozpoczną się już w marcu.

W ramach wygranego przetargu agencja marketingu relacji \DATA SOLUTIONS  odpowiedzialna będzie m.in. za prowadzenie programów lojalnościowych dla Klientów oraz partnerów handlowych sieci Sklepów Jubilerskich YES. Zajmie się także organizacją działań promocyjnych oraz wsparciem informatycznych procesów sprzedażowych.

YES Biżuteria Sp. z o.o. to firma jubilerska, której ambicją jest zaspokajanie potrzeb tych Klientów, którzy wzornictwu stawiają najwyższe wymagania. Kolekcje i wzory tworzone przez stylistów YES wyróżniają się oryginalnością, nawiązują do klasycznych wzorów i najnowszych trendów. W ofercie Sklepów Jubilerskich YES znajdują się m.inn.: biżuteria złota, z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi, srebrna, perły, a także bogaty wybór obrączek i pierścionków zaręczynowych.

Firma YES Biżuteria prowadzi także największą w Polsce sprzedaż hurtową biżuterii marki Verona.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu