Comarch otwiera nową siedzibę w Finlandii

Grupa Kapitałowa Comarch wzmacnia swoją obecność w Europie Północnej, otwierając nową siedzibę w Espoo, w Finlandii. Nowa inwestycja spółki jest kolejnym etapem realizacji długoterminowej strategii Comarch, mającej na celu pozyskiwanie nowych klientów w krajach nordyckich oraz poszerzanie globalnej sieci przedstawicielstw.

– Od wielu lat grupa kapitałowa Comarch sukcesywnie zdobywa kolejne prestiżowe kontrakty w Europie Północnej. Nasi klienci z tego rejonu są niezwykle wymagający oraz oczekują od nas światowej klasy kompetencji i wiedzy dziedzinowej, jaką posiadamy. Istotnym elementem jest bliskość geograficzna, która pozwoli na zwiększenie efektywności operacyjnej poprzez konsultacje i lokalne wsparcie techniczne. Stąd też decyzja, by nasze biuro ulokować właśnie w Helsinkach. Porfolio naszych produktów i usług o najwyższej jakości połączone z lokalnym wsparciem i silnym zapleczem R&D w Polsce pozwoli nam na sukcesywne realizowanie planu dalszego zrównoważonego wzrostu – mówi Paweł Bieryt, Executive VP Professional Services, Comarch SA.

Biuro Comarch znajduje się w nowoczesnym budynku Innopoli 2 na terenie business parku Technopolis, zlokalizowanego wewnątrz ekonomicznego centrum metropolii Helsinek.

Nowa siedziba pozwoli na podniesienie świadomości marki Comarch wśród klientów w Europie Północnej. Jej doskonała lokalizacja wpłynie pozytywnie na budowanie i zacieśnianie dobrych relacji biznesowych, zarówno z obecnymi, jak i nowo pozyskiwanymi klientami spółki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu