Przewrót GG na rynku VoIP

25 groszy brutto – to od dzisiaj, 20 marca, najniższa w Polsce stawka za połączenia na telefon komórkowy wśród wszystkich operatorów VoIP, przygotowana przez GG Network S.A., producenta popularnego Gadu-Gadu (GG).

Obowiązująca od 20 marca oferta Gadu-Gadu wprowadza konkurencyjnie niskie ceny na połączenia telefoniczne wykonywane z komputera (z komunikatora GG) na polskie numery telefonów komórkowych (z wyjątkiem abonentów sieci Cyfrowego Polsatu i Playa) oraz na wybrane najpopularniejsze kierunki międzynarodowe.

Rozmowy telefoniczne VoIP w GG posiadają przydatną prezentację numeru, dzięki czemu umożliwiają naszemu rozmówcy rozpoznanie dzwoniącego z GG.

Ponadto użytkownicy sieci GG mogą korzystać z naliczania sekundowego, poczty głosowej, możliwości wykupienia numeru stacjonarnego. Dodatkową, oszczędnościową ofertą jest usługa Happy Hours – codziennie w godzinach 18.00-21.00 użytkownicy Gadu-Gadu mogą dzwonić bezpłatnie z komunikatora na polskie numery stacjonarne.

Najnowsza wersja Gadu-Gadu (www.gadu-gadu.pl) posiada przyjazny interfejs, dostosowany do nawiązywania połączeń głosowych w prosty i szybki sposób. Wspólne konto, które można doładować na wiele różnych sposobów, umożliwia opłacanie połączeń telefonicznych.

Warto dodać, że wraz z Nowym Gadu-Gadu wprowadzono nowoczesną technologię rozmów głosowych Gadu naGłos z wykorzystaniem zaawansowanej platformy firmy GIPS – pozwala ona na prowadzenie swobodnych, wysokiej jakości połączeń telefonicznych pomiędzy komputerami i z komputera na telefony stacjonarne oraz komórkowe.

Przygotowana oferta jest obecnie najniższą ofertą na polskim rynku wśród operatorów telefonii internetowej VoIP.

www.gadunaglos.pl

Ceny zaczynają obowiązywać od dzisiaj od godz. 12.00

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu