Nagrody Frost & Sullivan za Wzrost i Innowacje podczas Global Innovation and Leadership Congress 2009 w Londynie

Najwięksi gracze w branży odnoszą sukcesy pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej.

Obecny kryzys gospodarczy bez wątpienia wpłynął negatywnie na wyniki firm każdej praktycznie gałęzi przemysłu na całym świecie. Codzienne serwisy informacyjne przynoszą dziesiątki historii o bankructwach, drastycznych cięciach budżetowych, opóźnieniach w realizacji projektów, masowym zwalnianiu pracowników. Znacznie rzadziej słyszymy o firmach, które radzą sobie dobrze w dobie kryzysu, a nawet zwiększają swoje obroty w tych, zdawałoby się wyjątkowo niesprzyjających, czasach. Czynnikiem, który odróżnia te prosperujące firmy od innych upadających podmiotów, jest skupienie się na wzroście i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, co jest kluczem do sukcesu w obecnym niepewnym klimacie ekonomicznym.

Frost & Sullivan uhonoruje sukces firm, które w tych trudnych czasach odnotowują wzrost obrotów, podczas uroczystego przyjęcia – „2009 Growth Excellence Banquet”, które odbędzie się w dniu 20 maja br. Wszyscy, którzy liczą się na forum ogólnoświatowym, zostaną wyróżnieni podczas uroczystości w hotelu Sofitel St. James w Londynie, w ramach organizowanego przez Frost & Sullivan „Global Congress on Corporate Growth – GIL”. Najlepsi gracze z najważniejszych branż przemysłu, takich jak motoryzacja i transport, technologie informatyczne i komunikacja, energia i środowisko naturalne oraz automatyzacja i elektronika, zostaną nagrodzeni za swoje osiągnięcia i sukcesy podczas uroczystej gali.

”Potrzeba innowacji, zarówno w całej branży, jak i poszczególnych korporacjach, jest bardzo widoczna, ze szczególnie wyraźnym – bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – naciskiem na wzrost i rozwój. To właśnie w tych trudnych, niepewnych czasach wyłaniają się przyszli zwycięzcy, a wielu spośród nich zostanie wyróżnionych za swoje osiągnięcia podczas ceremonii Frost & Sullivan Growth Excellence Awards” –  mówi John Raspin, partner w firmie Frost & Sullivan i koordynator GIL 2009: Europa.

Podczas oficjalnej ceremonii wręczonych zostanie ponad 25 nagród w wielu  kategoriach, odzwierciedlających zróżnicowanie na rynku: Lider Strategii Rozwoju (Growth Strategy Leadership), Innowacja Produktowa (Product Innovation), Ekologiczna Doskonałość (Green Excellence), Innowacja Technologiczna (Technology Innovation), Strategia Produkcji (Product Line Strategy), Najlepsza Okazja Inwestycyjna (Hot Investment Opportunity) oraz Firma Roku (Company of the Year).

Organizowany przez Frost & Sullivan “2009 Growth Excellence Awards Banquet”, odbędzie się w związku z kongresem “GIL 2009 – Europe: Growth, Innovation & Leadership”, który będzie miał miejsce w dniach 19 – 20 maja 2009 roku, w hotelu Sofitel St. James w Londynie. Po raz pierwszy ogólnoświatowy kongres Frost & Sullivan poświęcony wzrostowi korporacyjnemu zostanie zorganizowany w Europie, a jego celem będzie zaprezentowanie nowych perspektyw i idei światowych liderów w dziedzinie rozwoju i wzrostu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu