A-Derma Dermalibour

Dermalibour to krem regenerujący który szczególnie polecany jest dla skóry podrażnionej lub uszkodzonej. Posiada właściwości kojące i łagodzące oraz ułatwia odbudowę naskórka. Substancje, które zawarte zostały w kremie Dermalibour, zmiękczają oraz chronią skórę. Delikatnie pielęgnuje on ciało, doskonale uzupełniając leczenie stanów zapalnych takich jak: pęknięcia skóry, podrażnienia, zapalenia skóry, zapalenia okołoustne, nadważenia bakteryjne skóry.

Dermalibour opracowany został z myślą o najmłodszych – może być stosowany u niemowląt i dzieci od 2 miesiąca życia, u których skutecznie wspomaga leczenie pieluszkowego zapalenia skóry.

Owies Rhealba® został wyselekcjonowany z 80 odmian. Uprawiany jest pod rygorystyczną kontrolą w południowo-zachodniej Francji przez rolników wyszkolonych przez Laboratorium Pierre Fabre’a. Nawożony jest wyłącznie naturalnie.

Zboża przechowuje się nie dłużej niż 1 rok bez żadnych konserwantów, w przewiewnych komorach, w których wilgotność utrzymuje się na poziomie 10-12%..  Ziarno owsa Rhealba jest naturalnie odporne na działanie czynników zewnętrznych i bogate w substancje aktywne.

Właściwości ekstraktu z owsa Rhealba:

  • Przeciwzapalne
  • Gojące
  • Nawilżające i Filmogenne
  • Przeciwrodnikowe

Opakowanie: 50 ml
Cena: ok. 44 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu