Wyróżnij swoje ogłoszenie – dodaj film

Serwisy Moto i Dom grupy Gratka.pl stawiają na ogłoszenia video. Dzięki uruchomionej niedawno nowej funkcjonalności, internauci mogą zaprezentować swój towar w formie krótkiego filmu. Dzięki temu ogłoszenie będzie wyróżnione na liście wyszukiwania spośród innych ofert.

Funkcjonalność obecnie dostępna jest w serwisach Dom.Gratka.pl i Moto.Gratka.pl. Ogłoszenia osób, które skorzystają z usługi pojawiają się jako pierwsze na liście wyszukiwania, przez co użytkownicy, nie ponosząc żadnych opłat mogą wyróżnić swoje ogłoszenie i sprawić by było bardziej widoczne wśród innych ofert.

Dodatkowa prezentacja ogłoszenia w formie video to rzadko spotykane rozwiązanie na internetowym rynku ogłoszeniowym. Użytkownicy oprócz tradycyjnego opisu i zdjęcia swojego produktu (domu, samochód itd.) mogą teraz załączyć atrakcyjny film prezentujący wszystkie walory sprzedawanego towaru – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o..

W jednym ogłoszeniu można umieścić nawet do trzech filmów, nie ponosząc żadnej dodatkowej opłaty z tego tytułu. Aktualne listy ogłoszeń z filmami video można znaleźć na stronach: dom.gratka.pl/wideo i moto.gratka.pl/wideo.

W czasach, gdy prawie każdy z nas dysponuje telefonem komórkowym z kamerą, wydaje się to być bardzo ciekawym rozwiązaniem. Odkąd wprowadziliśmy tę funkcjonalność, w naszym serwisie pojawiło się wiele filmów, przez co oferta stała się jeszcze bardziej multimedialna i przejrzysta. Dodatkowo użytkownicy mogą zupełnie za darmo wyróżnić swoje ogłoszenie, co dla wielu z nich jest bardzo istotne z uwagi na znacznie zwiększoną skuteczność oferty. – zauważa Filip Stefański, Menedżer Projektu w Gratka.pl.

W przyszłości Gratka.pl planuje wprowadzić podobne rozwiązanie na swoich pozostałych serwisach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu