Nowe, wyższe oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w Inteligo

Tagi:

Inteligo wprowadza od 18 marca 2009 r. nowe, wyższe oprocentowanie rachunku oszczędnościowego. Oferta skierowana jest do posiadaczy kont indywidualnych i wspólnych Inteligo, którzy mogą teraz zyskać nawet do 5,5% w skali roku, od środków zdeponowanych na rachunku oszczędnościowym.

Dotychczas klienci Inteligo posiadający rachunek oszczędnościowy, otrzymywali oprocentowanie od 3,40% do 5,30%, w czterech przedziałach kwotowych, w zależności od zdeponowanej na rachunku kwoty, przy czym najwyższe oprocentowanie dostępne było dla tych, którzy zgromadzili przynajmniej 100 000 zł. Zmiana w ofercie rachunku oszczędnościowego daje klientom wyższe oprocentowanie – do 5,5% – i zmniejszenie liczby progów kwotowych, od których zależna jest wysokość odsetek.

Otwarcie rachunku w Inteligo jest szybkie i bardzo proste, dokonywane w całości online lub telefonicznie u konsultanta.  Nie wymaga podpisania żadnej dodatkowej umowy. Rachunek jest od razu dostępny online, co daje pełną kontrolę i możliwość elastycznego dysponowania oszczędnościami.

Rachunek oszczędnościowy w Inteligo to:

  • oprocentowanie aż do 5,50%,
  • proste i szybkie otwarcie rachunku – bez podpisywania odrębnej umowy,
  • możliwość dokonywania dopłat w dowolnej wysokości i dowolnym czasie,
  • swobodne korzystanie ze zgromadzonych środków bez ryzyka utraty odsetek,
  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • możliwość nadania rachunkowi swojej własnej nazwy.

Więcej informacji na http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_dla_ciebie_rachunek_oszczednosciowy.htm

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu