Nowe folie samochodowe w ofercie Warsfoll: Sun-Gard LXN

Bez wątpienia koniec zimy jest czymś długo wyczekiwanym przez nasze samochody. Przez kilkanaście zimowych tygodni musiały się mierzyć z niskimi temperaturami utrudniającymi rozruch i agresywnym działaniem soli używanej przez drogowców do roztapiania śniegu i lodu zalegającego na drogach. Niestety, o tej porze roku rzadziej korzystamy z myjni, toteż sól zalegała także na lakierach naszych samochodów, osłabiając ich strukturę.

Wraz z nadejściem wiosny z reguły zabieramy się za odświeżanie wyglądu aut.  Pieczołowicie oczyszczamy je z wszechobecnej soli, polerujemy, odkurzamy, nabłyszczamy, wymieniamy dywaniki oraz, jeśli lubimy, umieszczamy w środku dodatki nadające wnętrzu miły i przyjemny zapach.

Jeśli ten etap przygotowań mamy już za sobą, nic nie stoi na przeszkodzie, by pomyśleć o czymś, co pozwoli wyróżnić nasz samochód na tle innych. Najlepiej by było, gdyby ten dodatek łączył w sobie dwie funkcje: estetyczną i praktyczną. Niepowtarzalny styl oraz charakter samochodu można uzyskać za pomocą prostego zabiegu – zamontowania folii samochodowych.

Potrzeby kierowców nieustannie się zmieniają i ta uwaga dotyczy także rynku folii. Pierwszorzędne znaczenie odgrywa estetyka przy zachowaniu takich cech jak trwałość i funkcjonalność. Folia folii nierówna. Chcąc w pełni cieszyć się z jej właściwości przez długi okres użytkowania, wybierajmy renomowane produkty dystrybuowane przez firmy z długą tradycją. Możemy liczyć na pomoc w doborze odpowiednich folii i profesjonalny montaż, na który zostanie udzielona gwarancja. Uznani dystrybutorzy, jak np. Warsfoll, starają się dopasowywać do oczekiwań klientów i wprowadzają do oferty nowe folie o ciekawej kolorystyce wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu folie cieszą oko estetycznym wykonaniem, wykazując się przy tym  coraz większą trwałością.

Z myślą o tych, dla których folia powinna być dyskretnym dodatkiem firma Warsfoll rozszerzyła gamę swoich produktów o folie LXN z cenionego systemu Sun-Gard.

Sun-Gard LXN to folie hybrydowe łączące technologię metalizacji z trwałym i stabilnym barwieniem poliestru. Uzyskano w ten sposób kombinację bardzo dobrych parametrów słonecznych z eleganckim wyglądem zewnętrznym. Połączenie takie gwarantuje wysoką skuteczność działania osiąganą wcześniej tylko przez folie metalizowane.

Folie LXN charakteryzują się wyjątkową łatwością w montażu oraz bardzo dobrą termokurczliwością. Zatrzymują do 97% promieniowania UV, skutecznie chroniąc elementy wykończeniowe wnętrza pojazdu przed blaknięciem, blokując jednocześnie do 65% całkowitej energii słonecznej. To z kolei zapewnia utrzymanie chłodu w samochodzie w słoneczne dni.

Folie są dostępne w kolorach grafitowym, szarym i węgla drzewnego, co umożliwia stworzenie interesującej i dyskretnej kompozycji z odcieniem lakieru samochodowego.

Naturalne odcienie folii, stabilność koloru, parametry techniczne oraz atrakcyjna cena czynią z tej serii produkt o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu