Bridgestone E-reporter: nowe możliwości dla studentów

Stworzona by pomóc utalentowanym młodym autorom w rozwijaniu kariery dziennikarskiej, tegoroczna inicjatywa Bridgestone E-reporter oferuje 11 finalistom możliwość uczestnictwa w Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA, śledząc wyścigi Serii GP2 oraz Motocyklowych Mistrzostwach Świata MotoGP.

Konkurs Bridgestone e-reporter 2009 jest otwarty dla wszystkich europejskich studentów w wieku 18-30 lat, studiujących w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin na dowolnym kierunku. Studenci mogą zgłaszać swój udział online na stronie www.bridgestone.eu/e-reporter do wtorku, 31 marca 2009 roku. Zadaniem aplikujących studentów jest przedstawienie własnych umiejętności reporterskich. Tegoroczne zgłoszenia mogą być składane w kilku europejskich językach: angielskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, polskim, hiszpańskim i portugalskim.

Finaliści zostaną wybrani przez międzynarodowe jury, składające się z europejskich dziennikarzy motoryzacyjnych oraz przedstawicieli świata sportów motorowych i Formuły 1. Relacje na żywo z weekendów wyścigowych autorstwa młodych adeptów dziennikarstwa będą zamieszczone w serwisie internetowym konkursu Bridgestone
E-reporter.

Do edycji konkursu wprowadzono w tym roku szereg zmian. W kalendarzu imprez, w którym wezmą udział finaliści Bridgestone E-reporter, pojawiły się wyścigi MotoGP. Jednocześnie w konkursie mogą wziąć udział studenci studiujący w niepełnym wymiarze godzin, a zgłoszenia mogą nadsyłać w jednym z aż siedmiu języków europejskich.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu Bridgestone e-reporter 2009 lub w celu zgłoszenia udziału, zapraszamy na www.bridgestone.eu/e-reporter. Koniec przyjmowania zgłoszeń – wtorek, 31 marca 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu