Rusza internetowa akcja Alior Banku – „W grupie taniej”

17 marca 2009 roku rozpoczęła się pierwsza edycja organizowanej przez Alior Bank internetowej akcji „W grupie taniej”. Jest to pierwsza w polskim sektorze bankowym akcja sprzedażowa typu „group buy”, w której Klienci, łącząc się w grupy, mogą uzyskać od banku korzystniejsze warunki pożyczki gotówkowej.

Klienci, którzy w trakcie trwania zapisów do akcji zarejestrują się na stronie www.pozyczka.aliorbank.pl i wyrażą chęć zaciągnięcia pożyczki w Alior Banku, będą mieli szansę otrzymać ją na preferencyjnych warunkach. W ramach pierwszej edycji „W grupie taniej” wystarczy, że do udziału w akcji zgłosi się minimum 100 osób. W takim przypadku, wszystkie osoby biorące udział w akcji będą mogły uzyskać pożyczkę gotówkową bez prowizji i z oprocentowaniem obniżonym o 3 punkty procentowe w skali roku (wysokość pożyczki oraz ostateczne warunki kredytowania zależne są od dotychczasowej historii kredytowej oraz aktualnej zdolności kredytowej pożyczkobiorcy).

W celu zapisania się do akcji „W grupie taniej” wystarczy wypełnić krótki formularz (podając w nim m.in. swoje imię, nazwisko, numer PESEL i adres e-mail). Na wskazany adres e-mail użytkownik otrzyma potwierdzenie zapisania się do akcji. Jeśli w momencie zakończenia zapisów do danej edycji, liczba uczestników będzie taka sama lub większa niż podana na stronie liczba minimalna, wszystkie zapisane osoby będą uprawnione do otrzymania pożyczki na specjalnych warunkach. W tym celu Klient powinien złożyć wniosek o pożyczkę dopiero po zakończeniu zapisów i otrzymaniu potwierdzenia, że jest uprawniony do zaciągnięcia pożyczki na promocyjnych warunkach. Informacje o aktualnej liczbie zapisanych osób, a także czasie pozostałym do końca danej edycji zapisów, dostępne są na stronie www.pozyczka.aliorbank.pl.

Wprowadzona ostatnio do oferty Alior Banku pożyczka gotówkowa pozwala na szybszą realizację planów oraz daje Klientom większą niezależność finansową. Może być ona wykorzystana na dowolny cel, w tym na spłatę innych kredytów (gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych), dając możliwość płacenia jednej, niższej raty.

W Alior Banku można otrzymać pożyczkę nawet do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń, a do 10 tys. zł bez zaświadczeń o dochodach (w przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę wystarczy oświadczenie Klienta) i zgody współmałżonka. Jeżeli Klientowi zależy na czasie, pożyczka do 30 tys. zł może zostać wypłacona jeszcze w dniu złożenia wniosku. Pożyczka jest dostępna dla osób osiągających miesięczne dochody od 800 zł netto.

Akcja „W grupie taniej” to kolejne, po konkursie „Zbuduj z nami nowy Bank!” i systemie Alior SPEED, innowacyjne przedsięwzięcie realizowane dla Klientów Alior Banku za pośrednictwem Internetu. Za realizację projektu odpowiedzialna jest agencja interaktywna Artegence.

Szczegółowe informacje na temat standardowych warunków udzielania pożyczek przez Alior Bank można uzyskać, odwiedzając oddział banku, dzwoniąc na Infolinię pod numer 19 502 (z Polski i z telefonu komórkowego) lub odwiedzając stronę internetową www.aliorbank.pl. Regulamin akcji „W grupie taniej” dostępny jest na stronie www.pozyczka.aliorbank.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu