Panowie w akcji – wonderbox Adrenalina męski prezent do zadań specjalnych

Sezon plażowy zbliża się nieubłaganie, a nasi panowie ciągle siedzą w fotelach i masują z sympatią swoje miękkie po zimie brzuszki. Choć sami często narzekają, że coś by zrobili spektakularnego czy zapisali się na siłownię, to jednak do realizacji daleko. Więc jeśli chcecie zobaczyć swoich mężczyzn w akcji i zachęcić ich do aktywności, to podarujcie im wonderbox Adrenalina.

Jeśli szukacie pomysłu na to, jak miłym podstępem zachęcić swojego mężczyznę do aktywności sportowej, pomóc mu wrócić do świetnej formy z niespożytą ilością energii, to rozwiązaniem będzie pudełko prezentowe wonderbox Adrenalina.

„Pomysłów i okazji by nim obdarować jest wiele, a ekstremalne przeżycia z pewnością na nowo obudzą w naszych mężczyznach lwa, dodadzą motywacji do działania, dbania o siebie i o nas. Szczęśliwy mężczyzna, to aktywny mężczyzna z poczuciem pewnej niezależności. A Wonderbox Adrenalina da mu jedno i drugie ponieważ zawiera sportowe doznania w stężonej dawce i do tego daje bezcenną wolność wyboru. Sam decyduje czym ryzykuje.” – mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z firmy Wonderbox Pologne.

Wonderbox Adrenalina, to ok. 200 emocjonujących atrakcji i ekstremalnych przeżyć dla jednej lub dwóch osób do wyboru, ukrytych w trzech różnych pudełkach prezentowych Wonderbox Adrenalina: Adrenalina (cena 149 zł), Adrenalina Max (cena 299 zł) i Extreme (cena 499 zł). A jak działa wonderbox? To proste. Obdarowana osoba sama decyduje, jaki prezent/działanie/przeżycie wybierze z eleganckiego katalogu obejmującego atrakcje z konkretnej kategorii (do wyboru są: Uroda, Adrenalina, Kolacja dla dwojga i Multibox) i znajdującego się we wnętrzu szykownego pudełka, na który będzie miała długi termin realizacji. Po dokonaniu selekcji i wyborze wymarzonej niespodzianki z katalogu wystarczy już tylko, że obdarowana wonderbox’em osoba sama zadzwoni do usługodawcy, umówi się i wybierze najdogodniejszy dla siebie termin jej realizacji. Rozliczenie następuje poprzez bon WonderPass znajdujący się w każdym pudełku prezentowym Wonderbox, bez żadnych dodatkowych kosztów. Niepodważalnym atutem wonderboxów jest to, że  dają wolność i swobodę wyboru, a to przecież cenimy najbardziej.

A do jakiej aktywności zachęca Wonderbox Adrenalina i w jakiej akcji, możemy zobaczyć naszych nieustraszonych mężczyzn? Lista działań jest ogromna: nurkowanie, skoki na bungy, jazda konna, paintball, quady, lot samolotem, skoki spadochronowe, ostra jazda szybkimi czy terenowymi samochodami, rafting, windsurfing, jachty, zorbing, lot balonem lub paralotnią, nauka pilotażu samolotów, wspinaczka, kite, snowboard i wiele innych niezapomnianych, energetycznych przeżyć. Będzie czym się chwalić przed kolegami i swoimi ukochanymi kobietami.

Jeśli panowie mają zbyt słabe nerwy na ekstremalne i pełne adrenaliny, szalone atrakcje z pewnością w wonderbox Adrenalina znajdą coś dla siebie, co pozwoli im złapać i utrzymać dobra formą i kondycję dającą energię do działania, np.: nauka gry  w golfa, jazda konna, dwumiesięczne karnety na takie zajęcia, jak: karate, MMA, aikido, capoeira, muay-thai, kickboxing czy BJJ, a także nauka gry w squash, lekcje szkoleniowe z techniki nordic walking, zajęcia na ścianie wspinaczkowej czy wspólne wyjście do kręgielni i wiele innych.

Sport to zdrowie, a adrenalina w odpowiedniej dawce przeżyć przyspiesza bicie serca, oddech oraz daje poczucie spełnienia. Zadbajmy więc o naszych mężczyzn. Zachęćmy panów do akcji z  wonderbox Adrenalina – prezentem do zadań specjalnych.

Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!

Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać. Dziś ten luksus możesz podarować, wręczając swoim bliskim w prezencie jedno z pudełek prezentowych Wonderbox.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu