Nowy sklep sieci KOMFORT

Tagi:

W sobotę, 21 marca br. firma KOMFORT otworzy kolejny sklep franczyzowy, tym razem w Wyszkowie. To już dziewiąta placówka lidera rynku pokryć podłogowych w Polsce, działająca w takiej formule biznesowej. Otwarcie sklepu nastąpi w sobotę  o godzinie 10.00.

W ofercie sklepu KOMFORT w Wyszkowie, zlokalizowanego przy ul. Pułtuskiej 65, znajduje się szeroka gama produktów (paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych) oraz usług okołosprzedażowych w tym: transport, montaż, przycinanie i obszywanie wykładzin, a nawet wypożyczenie specjalnego odkurzacza do prania dywanów. Na klientów czekają też kompetentni sprzedawcy, pomagający wybrać produkty najlepiej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i doradzający w kwestii pielęgnacji i konserwacji wszystkich typów podłóg.

Strategia rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT z ponad 120 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. Teraz oferuje największą kolekcję podłóg także mieszkańcom mniejszych miejscowości. Sieć franczyzowa łączy prestiż znanej marki ze społecznym zaufaniem do lokalnego przedsiębiorcy.

KOMFORT rozwija równoległą sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców, gdzie potencjał firmy oraz ścisła współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwalają dostosować ofertę do potrzeb nowego rynku.

Sklepy franczyzowe sieci KOMFORT powstały już w takich miastach, jak Radomsko, Łowicz, Puławy, Bochnia, Giżycko, Gniezno, Chojnice i Wągrowiec. Kolejne otwarcia w kwietniu w Tomaszowie Mazowieckim oraz w czerwcu w Chełmnie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu