Havas Sports z Bankiem BGŻ

Havas Sports&Entertainment podpisał umowę z Bankiem BGŻ, dotyczącą wsparcia komunikacji sponsoringu w obszarze kolarstwa.

Bank BGŻ, w którym większość udziałów należy do holenderskiego Rabobanku, jest sponsorem strategicznym Polskiego Zwiazku Kolarskiego oraz kolarskiej Kadry Narodowej.

– Cieszymy się, że Bank BGŻ wspiera sport, który nie codziennie gości na pierwszych stronach gazet, promując dodatkowo kolarstwo rekreacyjne. To niezwykle istotne, a naszą rolą bedzie szersza prezentacja marki i dyscypliny w środkach masowego przekazu – mówi Piotr Pietrzak, Dyrektor Zarządzający Havas Sports&Entertainment Polska.

Bank BGŻ, wspierając polskie kolarstwo, stara się możliwie szeroko korzystać ze wszelkich, dostępnych kanałów komunikacji. Realizuje w ten sposób tak uznany na świecie, nowoczesny model komunikacji 360º.

Kładąc nacisk na popularazycję kolarstwa profesjonalnego, BGŻ nie zapomina również o społecznościach lokalnych, wśród których kolarstwo rekreacyjne jest niezwykle popularne. Wynika to dużej mierze z niewielkich wymagań sprzętowych i upowszechniającej się modzie na aktywny styl życia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu