GazetaPraca.pl w wersji wideo – GazetaPraca.tv

Materiały wideo poświęcone rekrutacji i pracy, rozwojowi osobistemu, prezentacje pracodawców oraz cykliczny program „Pr@cownia” – to wszystko oferuje użytkownikom uruchomiony przez Agorę serwis wideo GazetaPraca.tv.

Użytkownicy GazetaPraca.tv mają dostęp do materiałów wideo z poradami ekspertów na temat rekrutacji i wyboru odpowiedniego stanowiska, a także problemom dotyczącym środowiska pracy. W sekcji „Student” prezentowane są informacje o różnych formach aktywności studenckiej, m.in. wolontariacie, praktykach czy własnym biznesie.

GazetaPraca.tv przygotowuje również cykliczny program „Pr@cownia”, prowadzony przez Katarzynę Kozak, redaktorkę serwisu GazetaPraca.pl, poświęcony pracy i karierze. W dziale „Rozwój osobisty” znajdują się ogólne porady ekspertów dotyczące samorozwoju oraz wskazówki dla kadry zarządzającej poświęcone motywowaniu pracowników i zarządzaniu zespołem.

Internauci poszukujący pracy dzięki specjalnym prezentacjom wideo mogą zapoznać się z ofertą pracodawców prowadzących rekrutację na GazetaPraca.pl. Dla rozrywki GazetaPraca.tv proponuje specjalne materiały wideo w sekcji „VideoJug” – o pracy z przymrużeniem oka.

Serwis Gazetapraca.tv dostępny jest na: http://www.gazetapraca.tv.

GazetaPraca.tv to siódmy, obok GazetaPraca.pl, Jobspot.pl, Metropraca.pl, Pracawpsrzedaży.pl, Pracownicy.it oraz Pracawbiurze.pl, serwis Agory związany z tematyką rekrutacyjną.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu