Chusteczki Mola na wiosenne alergie

Wiosna to dla wielu z nas pogodny czas, gdy cała przyroda budzi się do życia. Niestety dla niektórych jest to okres zaczerwienionych i piekących oczu, kataru i kichania. Często są to objawy alergii. Na ten okres Metsä Tissue prezentuje nowe opakowania chusteczek higienicznych marki Mola.

Wiosną słońce coraz częściej pojawia się na horyzoncie, czym wprawia nas
w optymistyczny nastrój. Niestety nie wszyscy cieszą się z nadchodzącej wiosny, gdyż często dopada ich wtedy alergia. Objawem alergii jest często katar. Częste wycieranie zakatarzonego nosa powoduje podrażnienia oraz zaczerwienienie jego okolic. Wyglądamy wtedy nieatrakcyjnie, a ponadto kolejne użycie chusteczki sprawia ból.

Na wiosnę Metsä Tissue oferuje chusteczki higieniczne Mola w nowych opakowaniach. Chusteczki Mola produkowane są z miękkiej bibułki (100% celulozy), dzięki czemu nie podrażniają skóry wokół nosa. Ponadto, właściwości chusteczek zapewniają komfortowe samopoczucie oraz estetyczny wygląd nawet w czasie alergii.

Chusteczki Mola dostępne są w trzech wersjach: o zapachu rumianku, mentolu oraz Mola Classic.

Chusteczki Mola dostępne są w opakowaniach po 10 paczek. Małe paczki niezbędne podczas alergii i wiosennego kataru zmieszczą się w kieszeni, teczce oraz damskiej torebce.

Cena ok. 2,70 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu