B3System S.A. partnerem konferencji CA FORUM

12 marca br. w warszawskim hotelu Radisson SAS odbyła się konferencja poświęcona optymalizacji kosztów zarządzania infrastrukturą informatyczną. Współorganizatorem wydarzenia była Spółka B3System S.A., zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT.

Od wielu lat firma CA realizuje swój cel, jakim jest kompleksowe wsparcie informatyki w przedsiębiorstwach. Informatyki rozumianej jako zbiór narzędzi wspierających realizację strategii przedsiębiorstwa. Podczas CA Forum, skupiono się na przedstawieniu korzyści z posiadanych narzędzi informatycznych. Zagadnienie optymalizacji kosztów zarządzania usługami IT, w tym infrastrukturą systemów, w czasach kryzysu ekonomicznego było myślą przewodnią CA Day. Jednym z prelegentów był Przemysław Wysota – Starszy Konsultant firmy Navipro, należącej do grupy kapitałowej B3System. Przedstawił on studium przypadku wdrożonych rozwiązań z zakresu Service oraz Infrastructure Management w Banku Pekao SA.

„Organizacja takich konferencji to doskonały sposób na przedstawienie wymiernych korzyści z posiadania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jednocześnie formuła studium przypadku oraz przeglądu proponowanych rozwiązań pozwala dostrzec najefektywniejsze z oferowanych na rynku możliwości, które wspierają realizację przyjętych strategii przedsiębiorstwa. Uczestnictwo spółki Navipro w konferencji współorganizowanej przez B3System jest potwierdzeniem dogłębnej znajomości potrzeb rynku tego sektora oraz wysokiej jakości oferowanych usług” – komentuje Prezes Zarządu Mirosław Kaliński.

Wzrost automatyzacji procesów IT powoduje, iż ich odpowiednie dopasowanie do potrzeb staje się wyznacznikiem sukcesu. Partnerzy konferencji w cyklu prezentacji opartych na konkretnych zagadnieniach, przedstawili wizję określającą, jak projektować systemy Zarządzania, aby maksymalnie wykorzystywać ich funkcjonalności oraz jak osiągnąć możliwie największe korzyści z posiadanych rozwiązań. Podczas konferencji partnerzy starali się wyznaczyć kierunki zarządzania infrastrukturą IT w zgodzie ze światowymi standardami, możliwe sposoby jego ujednolicenia oraz uproszczenia, tak, by osiągać w przyszłości jeszcze lepsze wyniki biznesowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu