Tytan Professional TOP MARKĄ 2009

przez | 17/03/2009

Marka Tytan Professional, należąca do firmy Selena – prowadzącego działalność na całym świecie holdingu spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – została uhonorowana prestiżowym tytułem TOP MARKA 2009. Wyróżnienie to otrzymują najbardziej znane brandy na polskim rynku. Tym samym Tytan Professional znalazł się wśród 10 najpopularniejszych marek budowlanych w Polsce.

Tytan Professional to marka, którą sygnowane są najwyższej klasy produkty skierowane do profesjonalistów, przeznaczone do prac budowlanych i wykończeniowych. Kompleksowa oferta oraz najwyższa jakość marki Tytan to wynik działalności badawczo-rozwojowej Grupy Selena, która prowadzi szeroko zakrojone prace mające na celu rozwój i kreację nowych produktów. Ich wysoką jakość potwierdzają liczne międzynarodowe testy i certyfikaty (m.in. DIN, SNJF, ASTM). Ponadto, produkty marki Tytan Professional wytwarzane są zgodnie ze standardem ISO 9001.

„Cieszy nas uznanie klientów – komentuje otrzymaną nagrodę Przemysław Strzyż, Brand & PR Manager firmy Selena SA – wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują fachowcy, znający i doceniający produkty sygnowane marką Tytan Professional” – podkreśla Przemysław Strzyż.

Miejsce marki Tytan Professional w złotej dziesiątce najczęściej polecanych i rozpoznawanych przez klientów marek w kategorii „Budownictwo” jest kolejnym wyróżnieniem dla brandów z portofolio Grupy Selena. W 2008 roku Selena SA została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii „Piany i silikony”, a klej Tytan EOS – godłem „Złoty Laur Klienta – Odkrycie roku”.

Top Marka to prestiżowa nagroda przyznawana w ramach programu Laur Konsumenta. Wyniki konkursu publikowane są m. in. w dodatkach do Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej. Ostateczny głos w ogólnopolskim rankingu należy do samych konsumentów, którzy co roku oceniają marki pod względem popularności. W sondażu prowadzonym przez cały ubiegły rok wzięły udział osoby związane zawodowo z branżą budowlaną (deweloperzy, firmy wykonawcze, dystrybutorzy), jak również pracownicy punktów handlowych zajmujących się dystrybucją materiałów budowlanych. Organizatorzy brali pod uwagę nie tylko wyniki tegorocznego konkursu, lecz także jego poprzednich edycji.