TETA organizuje cykl seminariów

Jak usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych – to główny temat konferencji organizowanych przez ekspertów TETY wspólnie ze specjalistami EFL. Spotkania odbędą się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Głównym celem cyklu nieodpłatnych spotkań jest pokazanie jakie korzyści płyną z zastosowania w przedsiębiorstwie nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Zostaną one poparte praktycznym pokazem możliwości pakietu ERP – TETA Constellation oraz TETA Personel.NET – aplikacji wspomagającej zarządzanie zasobami ludzkimi. – W dobie kryzysu zauważyliśmy wyraźny wzrost zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, które usprawniając funkcjonowanie firm, jednocześnie pozwalają na wyraźne ograniczenie kosztów. Dlatego postanowiliśmy zorganizować cykl nieodpłatnych seminariów, w trakcie których  w praktyce zademonstrujemy przedsiębiorcom korzyści płynące z ich zastosowania – podsumowuje Agata Gąsiorowska, Dyrektor Marketingu w TETA S.A.

Spotkania podzielone zostaną na dwa równoległe panele. Pierwszy poświęcony będzie zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w zarządzaniu przedsiębiorstwem na przykładzie pakietu ERP – TETA Constellation, drugi – informatyką na usługach zarządzania zasobami ludzkimi na przykładzie systemu TETA Personel.NET. Najbliższe spotkanie odbędzie się 31 marca w Hotelu Kyriad w Warszawie.

Dodatkowe informacje: http://www.teta.com.pl/nowosci-nasze-konferencje.php

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu