Przejdź do treści

Blue Tax Group S.A.: Zawarcie znaczącej umowy franczyzowej

Jedna z pierwszych firm budujących na polskim rynku usług outsourcingowych sieć franczyzową centrów kompleksowej obsługi MŚP – zawarła kolejną znaczącą umowę franczyzową typu Blue Tax Expert z jednym z podmiotów działających na rynku lokalnym w Łodzi.  Umowa została zawarta na okres 3 lat.

Kolejna umowa franczyzowa z firmą z Łodzi została zawarta w ramach rozbudowy sieci franczyzowej centrów kompleksowej obsługi przedsiębiorców.

„Pomimo niesprzyjającej koniunkturze, wiele osób decyduje się na rozpoczynanie pracy na własną rękę poprzez uruchamianie własnego biznesu. Wielu przedsiębiorców korzysta ze sprawdzonych, oferowanych na polskim rynku systemów franczyzowych. Blue Tax Expert jest najczęściej wybieranym przez naszych partnerów modelem, który nie wymaga zbyt dużych nakładów inwestycyjnych. Minimalna opłata licencyjna za franszyzę Blue Tax Group wynosi 4 tys. PLN. Nasi partnerzy otrzymują od nas stałe merytoryczne wsparcie, pakiet szkoleń i pomoc we wdrożeniu i uruchomieniu placówki.” –  powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Zarządu Blue Tax Group S.A.