Tomáš Matějovský nowym Dyrektorem regionu Europy Środkowo-Wschodniej w itelligence AG

Tomáš Matějovský (50) został mianowany nowym Dyrektorem regionu Europy Środkowo-Wschodniej w itelligence AG.

Tomáš Matějovski ma wyjątkowe kwalifikacje do zajęcia tego stanowiska – niemal dwudziestoletnie doświadczenie w branżach IT i konsultingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Tomáš Matějovski przeszedł do itelligence AG z INFOR Global Solutions, gdzie zajmował stanowiska Dyrektora ds. Sprzedaży w regionie Europy Wschodniej oraz Dyrektora Zarządzającego w Czechach.

Tomáš Matějovský zajmuje stanowiska menedżerskie od ponad 12 lat. Był odpowiedzialny za działania spółek JBA International PLC i GEAC w takich krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, jak Chorwacja, Czechy, Polska, Rosja, Rumunia, Słowacja i Węgry. Tomáš Matějovský mówi po angielsku, rosyjsku, polsku i słowacku, mieszka z żoną i trójką dzieci w Pradze.

Mianowanie nowego Dyrektora regionu Europy Środkowo-Wschodniej jak również rozwijające się partnerstwo ze spółką SAPCON, potwierdzają silne zainteresowanie itelligence perspektywicznym rynkiem tej części Europy.

– Cieszę się, że mogę dołączyć do odnoszącego sukcesy zespołu itelligence i że razem będziemy realizować naszą strategię rozwoju w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, charakteryzujących się specjalnymi potrzebami i dużą zmiennością wyzwań. – mówi Tomáš Matějovský, Dyrektor regionu Europy Środkowo-Wschodniej w itelligence.

Tomáš Matějovský przejmuje stanowisko od Christiana Motovskiego, który pracował w itelligence przez ponad 13 lat i znacząco przyczynił się do rozwoju i sukcesu firmy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu