Skuteczne wykorzystanie internetu w branży nieruchomości

Konferencja organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska pt. „Skuteczne wykorzystanie Internetu w branży nieruchomości”, została zaliczona przez Ministerstwo Infrastruktury do systemu edukacyjnego – stałego doskonalenia.

Osoby obecne na konferencji otrzymają zaświadczenie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych w obrocie nieruchomościami. Informacja jest dostępna na stronie www.mi.gov.pl w części: zestawienia zgłoszeń programów kształcenia.

Konferencja odbędzie się 20 kwietnia, w hotelu Radisson SAS Centrum Hotel, ul. Grzybowska 24, Warszawa.

Celem konferencji jest zaprezentowanie internetu jako medium wspomagającego rozwój biznesu oraz skutecznego wykorzystania marketingu interaktywnego do osiągnięcia celów wizerunkowych oraz sprzedażowych.  Jest to szczególnie ważne, aby skuteczne narzędzia pozwalały polskim firmom na podejmowanie skuteczniejszych i bardziej racjonalnych kosztowo działań w czasach kryzysu.

Konferencjia daje także okazję do budowania i umacniania partnerskich relacji między przedstawicielami branży internetowej oraz przedsiębiorcami reprezentującymi branże nieruchomości.

Uczestnicy: Konferencja kierowane jest do: agencji nieruchomości, deweloperów a także osób decyzyjnych w firmach branży nieruchomości: dyrektorów/ kierowników marketingu oraz sprzedaży.

Szczegółowe informacje wraz z programem oraz formularzem zgłoszenia można znaleźć na stronie www.iabkonferencje.pl/nieruchomosci

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu