Przejdź do treści

Pobierz.pl dla graczy

W dniu dzisiejszym Pobierz.pl, serwis należący do dynamicznie rozwijające się grupy NETSTEL Software, uruchomił długo oczekiwany dział gry, w całości skierowany dla miłośników cyber-rozrywki.

Od tej chwili każdy użytkownik Pobierz.pl posiada możliwość darmowego pobrania swoich ulubionych gier – tych najnowszych, jak i klasyki „z dawnych lat” na platformę PC, jak i wersji mobile na urządzenia przenośne. Atutem nowo powstałej kategorii jest przede wszystkim codzienna aktualizacja bazy o nowe, unikalne tytuły, dzięki którym sytuuje serwis w grupie największych stron z darmowymi grami do ściągnięcia w polskim Internecie.

Udostępnione gry zostały podzielone na trzy główne kategorie: PC, Mobile (z podziałem na systemy Windows Mobile, Symbian oraz iPhone) oraz konsole. Dodawanie solucji, dodatków…  – to nowe funkcje serwisu dostępne dla każdego użytkownika, które zostały wprowadzone wraz z premierą działu gry. Tym samym Pobierz.pl podejmuje działania w kierunku jeszcze większej integralności czytelników z serwisem.