Piast i WKS Śląsk Wrocław – Wszystkie drogi prowadzą na Oporowską

Marka Piast, z portfela Carlsberg Polska rozpoczęła akcję promocyjną z nagrodami, pod hasłem „Wszystkie drogi prowadzą na Oporowską”, której motywem przewodnim jest znana kibicom klubu WKS Śląsk Wrocław ulica Oporowska – najbardziej emocjonujące miejsce piłkarskich spotkań we Wrocławiu, w ramach rozgrywek Ekstraklasy i Pucharu Polski.

W ramach promocji podczas piłkarskiej rundy wiosennej każdy, kto pojawi się na meczu klubu WKS Śląsk Wrocław, na stadionie przy ulicy Oporowskiej, ma szansę wygrać ufundowane przez Piasta nagrody – nawigacje samochodowe. Wystarczy przynieść na stadion przed meczem cztery kapsle Piasta i wypełnić, a następnie wrzucić do urny specjalny kupon, po czym wysłać sms-a pod wskazany numer telefonu o wyznaczonej godzinie. Na każdym meczu nawigacje samochodowe wygrywają te dwie osoby, których sms dojdzie czasowo najbliżej wskazanej, szczęśliwej godzinie. Zwycięzcy odbierają nagrody na murawie boiska w trakcie przerwy meczowej.

„Jesteśmy dumni z drużyny Śląska Wrocław i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy. Akcja ‘Wszystkie drogi prowadzą na Oporowską’ jest tego wyrazem. Zależy nam na tym, aby kibice klubu i konsumenci Piasta mogli dopingować drużynę w atmosferze wspólnej zabawy i relaksu. Dla tych kibiców, którzy lubią oglądać rozgrywki na żywo, marka Piast przygotowała szereg atrakcji. Prawdziwe piłkarskie emocje, konkursy z nagrodami i wspólna zabawa będą elementem każdego meczu wrocławskiej drużyny, warto więc wybrać się na ulicę Oporowską.”– mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Piast.

Podczas rozgrywek na stadionie przy ulicy Oporowskiej kibice będą mieli także okazję spróbować swoich sił w popularnej grze „piłkarzyki”. Atrakcje te dostępne będą przy stoiskach Piasta.

Promocja Piasta komunikowana będzie podczas meczów WKS Śląsk Wrocław, na plakatach, ulotkach reklamowych w regionie Dolnego Śląska, przy firmowych stoiskach marki, a także na stronie internetowej www.piwopiast.pl, wraz z regulaminem.

Udana, wieloletnia już współpraca z WKS Śląsk Wrocław to konsekwencja  silnych związków marki z regionem Dolnego Śląska. Piast od wielu lat angażuje się w lokalne życie sportowe, równie aktywnie wspiera wydarzenia kulturalne regionu, a także odnowę regionalnych zabytków.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu