Kaspersky Lab wybrany Producentem Oprogramowania Roku w rejonie EMEA

Kaspersky Lab został wybrany Producentem Oprogramowania Roku przez ЕМЕА Channel Academy.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas konferencji DISTREE XXL 2009 w Monte Carlo. Ponad 400 regionalnych dystrybutorów wybierało najlepszych producentów w ośmiu kategoriach podczas głosowania online, odbywającego się w czasie rzeczywistym. Oprócz tytułu „Producent Oprogramowania Roku w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki”, który został przyznany firmie Kaspersky Lab, wyróżnienia otrzymały również tak znane firmy jak Asus, Apple, Intel, Microsoft oraz HP.

„Działalność firmy w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki rozwija się dynamicznie” – mówi Andreas Lamm, dyrektor wykonawczy Kaspersky Lab Europe. „Nasze rozwiązania antywirusowe bardzo dobrze sprzedają się w państwach z tych regionów. Uważam, że nagroda od naszych dystrybutorów regionalnych, którzy najlepiej znają rynek, to najlepsze uznanie naszych osiągnięć”.

W tym roku ceremonia wręczenia nagród EMEA Channel Academy w 20 nominacjach została zorganizowana po raz pierwszy i odbyła się w Monte Carlo, podczas konferencji DISTREE XXL 2009. Do niedawna konferencja DISTREE była organizowana regionalnie – w Europie Centralnej/Europie Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie/w Afryce. Jednak kilka lat temu postanowiono połączyć wszystkie te regiony i dodać Europę Zachodnią. Nowe forum nosi nazwę DISTREE XXL i uczestniczą w nim dystrybutorzy z 80 państw.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu