Awanse na kierowniczych stanowiskach w ProLogis CEE

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o mianowaniu Marty Tęsiorowskiej na stanowisko Vice President Marketing & Communications na Europę Środkowo-Wschodnią oraz Michała Czarneckiego na stanowisko Vice President Development & Leasing na Polskę.

Marta Tęsiorowska odpowiedzialna jest za zarządzanie działem marketingu i komunikacji firmy w pięciu krajach – Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. Odpowiada za przygotowanie i realizację strategii marketingowej oraz koordynację działań komunikacyjnych. Dołączyła do ProLogis w 2002 i przeszła tam kolejne szczeble kariery począwszy od stanowiska asystentki, a następnie Analityka ds. Leasingu i Marketingu w regionie CEE. Od początku 2007 roku pełniła funkcję Marketing & Communications Manager na Europę Środkowo-Wschodnią. Zanim związała się z ProLogis pracowała dla agencji reklamy zewnętrznej Portland Polska oraz dla Nielsen & Bainbridge Polska.

Tęsiorowska ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka – kierunek Executive MBA Marketing Międzynarodowy. Jest absolwentką Wydziału Administracji, Prawa i Dyplomacji w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz Podyplomowego Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej. Płynnie posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Michał Czarnecki dołączył do ProLogis w 2004 roku obejmując stanowisko Leasing Manager’a na Polskę. Czarnecki odpowiedzialny jest za komercjalizację istniejących projektów oraz rozwój ProLogis na terenie Górnego Śląska. Zanim związał się z ProLogis zdobywał doświadczenie w leasingu nieruchomości komercyjnych i przemysłowych pracując dla takich firm jak Apollo Rida Poland, DTZ Polska oraz Jones Lang LaSalle.

Michał Czarnecki ukończył Marketing i Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej. Jest absolwentem podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości. Ukończył także kurs CCIM. Płynnie posługuje się językiem angielskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu