Atrakcje sportowe i filmowe w nowej promocji „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia”

Dla miłośników sportu i kina Telefonia DIALOG SA przygotowała atrakcyjną ofertę promocyjną „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia”. Dzięki korzystnemu rabatowi, teraz można cieszyć się szeroką ofertą programów Pakietu Premium CANAL+ płacąc w pierwszym miesiącu tylko złotówkę opłaty abonamentowej. A to wszystko w ramach najkrótszego na rynku, 6-miesięcznego okresu trwania umowy.

Po wzbogaceniu na początku roku oferty DIALOGmedia o trzy nowe pakiety tematyczne – CANAL+, Kobieta oraz Dziecko – przyszedł czas na promocję: „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia”.

Promocyjny Pakiet Premium CANAL+ łączy możliwość oglądania znakomitych premier filmowych z emocjonującymi wydarzeniami sportowymi nadawanymi na żywo. Warto podkreślić, że CANAL+ posiada wyłączne prawa do pokazywania meczów wybranych lig zagranicznych. Najnowsza propozycja DIALOGu to idealna okazja dla fanów piłki nożnej, gdyż jednocześnie z jej startem rozpoczynają się rozgrywki Ekstraklasy.

Pakiet Premium CANAL+ zawiera cztery kanały: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 o doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki ofercie promocyjnej DIALOGu wystarczy jedna złotówka, by przez miesiąc cieszyć się wszystkimi możliwościami pakietu. Wyjątkową zaletą promocji jest najkrótszy na rynku okres umowy – tylko 6 miesięcy. Abonent zobowiązuje się do korzystania z oferty przez okres sześciu miesięcy od daty uruchomienia usługi, a po upływie 30 dniowego okresu rabatowego za kolejne pięć miesięcy uiszcza opłaty według cennika.

DIALOGmedia to szeroka gama możliwości Pakietu Domowego i różnorodnych Pakietów Tematycznych (m.in. rozrywkowych, filmowych, sportowych, historycznych, podróżniczych, o tematyce kobiecej i dla dzieci). Pakiety o szczególnie wysokiej jakości są oferowane jako tzw. Pakiety Premium.

DIALOGmedia jest dostępny w ofercie Telefonii DIALOG od lutego 2008 r. Szybko zyskał uznanie klientów, których liczba stale rośnie. Jak wynika z badania satysfakcji abonentów (przeprowadzonego przez niezależny instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC w październiku 2008 r.), około 80% użytkowników DIALOGmedia poleciłoby tę usługę swoim znajomym. Do tej pory największym powodzeniem cieszyły się pakiety tematyczne: Wiedza, Kino oraz Sport.

Promocja „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia” została przygotowana z myślą o nowych klientach, jak i dotychczasowych abonentach DIALOGmedia, którzy nie korzystają z Pakietu Premium Canal+. Najnowszą promocję można połączyć z pozostałymi: „Wypróbuj telewizję DIALOGu, dołącz do wybranych!”, „Wypróbuj telewizję cyfrową w DIALOGu!” oraz „Wypróbuj HBO w DIALOGu”.

Oferta „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia” będzie dostępna do 31 maja 2009 r. Dodatkowe informacje zawiera Regulamin i Cennik promocji, dostępny w Biurach Obsługi Klienta, u Reprezentantów Handlowych Spółki oraz na stronie internetowej www.dialogmedia.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu