Wizz Air uruchomi 2 kolejne połączenia z Pragi do Liverpoolu i Oslo-Torp

Tagi:

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza
w Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił dziś uruchomienie 2 kolejnych tras ze stolicy Czech. Siatka lotów przewoźnika zostanie rozbudowana od 11 lipca o połączenia do Liverpoolu i Oslo-Torp. Loty do Liverpoolu będą się odbywały 3 razy w tygodniu, z kolei do Oslo 4 razy.

Wizz Air oferuje loty do Liverpoolu z 3 polskich miast: Gdańska, Warszawy i Katowic. Połączenia do Oslo obsługiwane są natomiast z Gdańska i Warszawy.

11 lipca zostanie również uruchomiona 11 baza Wizz Air w Pradze, a flota przewoźnika poszerzy się o drugi samolot Airbus A320. Wcześniej Wizz Air ogłosił uruchomienie tego samego dnia połączeń do Neapolu, Madrytu i Malmö oraz zwiększenie częstotliwości lotów na trasach do Rzymu Fiumicino, Brukseli Charleroi, Paryża Beauvais i Eindhoven.

Obecnie Wizz Air oferuje loty z Pragi do Londynu Luton, Rzymu, Mediolanu Bergamo i Brukseli Charleroi. 27 czerwca uruchomione zostaną połączenia do Paryża Beauvais i Eindhoven.

Bilety na wszystkie loty są w sprzedaży na stronie wizzair.com oraz pod numerem infolinii 0 703 50 30 10 w promocyjnych cenach zaczynających się już od 9.99 euro (przelot w jedną stronę, cena zawiera opłaty i podatki).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu