Jak skutecznie wywierać wpływ na innych?

Tagi:

Już w dniach 2-5 kwietnia w Warszawie odbędą się warsztaty których tematem będą techniki skutecznej perswazji w biznesie.

Jak wpływać na percepcję, emocje i zachowanie ludzi, tak aby przyjmowali Twoje idee i pomysły za własne, odczuwali to na czym Tobie zależy i robili to o co ich poprosisz?

Wyobraź sobie na chwilę, że posiadasz „sposoby”, dzięki którym możesz w taki sposób wpływać na innych, sprawiając, że ludzie:

  • biegną kupować Twoje produkty i usługi gdy jesteś handlowcem, lekarzem lub właścicielem firmy
  • przyjmują Twoje warunki gdy negocjujesz
  • spełniają Twoje prośby w życiu prywatnym
  • ulegają Twojej reklamie gdy piszesz teksty promocyjne
  • ustawiają się w długą kolejkę do Ciebie, po Twojej prezentacji
  • z pełnym przekonaniem głosują na Ciebie gdy startujesz w wyborach

Trudno w to uwierzyć?

To prawda i dobrze robisz, nie do końca wierząc bo to nie jest kwestia wiary lecz doświadczenia. Dlatego specjalnie dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces w biznesie i nie tylko, zostało stworzone zupełnie nowe szkolenie, na którym możesz doświadczalnie sprawdzić jak działają techniki NLP, psychologii perswazji i wywierania wpływu w biznesie. Podczas warsztatów będzie można nie tylko sprawdzić, ale też przećwiczyć i praktycznie opanować je w czasie tych czterech dni.

W trakcie tych czterech dni zajęć będzie można wysłuchać serii interaktywnych wykładów na temat sztuki perswazji, psychologii wywierania wpływu, NLP oraz oddziaływania na podświadomość w biznesie.

Uczestnicy wezmą udział w intensywnych warsztatach, podczas których praktycznie nauczą się stosowania w swojej pracy technik, takich jak „kotwiczenie”, „język perswazji”, „marketing perswazyjny”, „zasiewanie sugestii”, „reframing zastrzeżeń” i wiele innych narzędzi, które radykalnie zwiększą skuteczność działań w biznesie i nie tylko.

Dodatkowo trenerzy pokażą jak się szybko budować dobre, oparte na współpracy i zaufaniu relacje z ludźmi i jak wykorzystując poznane techniki opracować swoje własne treści reklamowo promocyjne.

Więcej informacji na stronie:

http://www.arttraining.pl/index.php?level=szkolenie&kolor=5&sid=7

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu