Wersja beta Panda Managed Office Protection

Firma Panda Security, producent zabezpieczeń IT, udostępniła wersję beta unowocześnionej usługi bezpieczeństwa Panda Managed Office Protection. Program zawiera szereg nowych funkcji przeznaczonych dla firm-klientów, a także dla partnerów i dystrybutorów, którzy mogą zaoferować swoim klientom ochronę w postaci usług jako wartość dodaną.

Maksymalna ochrona – minimalne wymagania

Panda Managed Office Protection to internetowa abonamentowa usługa zabezpieczająca. Uwalnia ona małe i średnie firmy od konieczności zakupu i administracji dodatkowym sprzętem, zatrudnienia personelu odpowiadającego za jego konserwację, a także pozyskania innych zasobów przeznaczonych dla potrzeb ochrony antywirusowej. Rozwiązanie gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo wszystkich komputerów, laptopów i serwerów znajdujących się w organizacji. Oparta na interfejsie www, prosta i łatwa w obsłudze konsola administracyjna rozwiązania pozwala firmom na zdalne zarządzanie ochroną IT w dowolnej chwili, z dowolnego komputera z dostępem do internetu. To idealne rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania jednostkami rozproszonymi, szczególnie w przypadku dużych organizacji, ponieważ nie wymaga inwestowania w dodatkową infrastrukturę.

Produkt oferuje także rozwiązanie typu SaaS (Security as a Service) dostępne przez stronę internetową, w postaci portalu administracyjnego, który umożliwia małym i średnim firmom przekazanie zarządzania bezpieczeństwem dostawcy usługi.

Nowe funkcje

Udoskonalenia, z jakich mogą skorzystać klienci w nowej wersji programu, to m.in. możliwość przesyłania ostrzeżeń na temat pojawienia się nowego zagrożenia za pośrednictwem protokołu SMTP z uwierzytelnieniem, zarządzanie licencjami dla różnych modułów ochrony oraz ulepszone narzędzia do monitorowania i sporządzania raportów. Wersja beta oprogramowania zawiera także wiele nowych narzędzi przeznaczonych dla partnerów, np. opcja włączania lub wyłączania zdalnych aktualizacji, wybieranie domyślnego języka ochrony klienta oraz scentralizowany podgląd z poziomu konsoli dostawcy usługi.

Cenne nagrody w konkursie dla betatesterów

Panda Security ogłosiła konkurs towarzyszący wprowadzeniu nowej wersji beta. Zasady udziału są proste. Wystarczy przetestować Panda Managed Office Protection Beta w wersji 5.03 i zgłosić wszelkie napotkane błędy. W ramach konkursu ustanowiono trzy kategorie i w każdej z nich przyznane zostaną pierwsze, drugie i trzecie miejsca:

  • Największy błąd związany z kompatybilnością
  • Największy błąd związany z funkcjonalnością produktu
  • Największy błąd językowy.

Zwycięzcy otrzymają vouchery turystyczne z możliwością wymiany na wycieczki i pobyty w SPA.

Firmy i partnerzy, za sam udział w programie testowania Panda Managed Office Protection, mogą uzyskać prawo nawet do 80% rabatu przy zakupie produktu. Wysokość rabatu jest uzależniona od okresu w jakim oprogramowanie będzie zainstalowane i testowane – od 15% za korzystanie z produktu przez okres od 6 do 10 dni do 80% za okres od 31 do 40 dni.

Więcej informacji na temat nowej wersji beta Panda Managed Office Protection, a także konkursu i rabatów można uzyskać pod adresem: http://www.pandasecurity.com/homeusers/downloads/beta/contest.html.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu