Nowe Technologie w wydaniu Comarch

Ukazał się dwunasty numer magazynu Comarch „Nowe Technologie”. Najnowsze wydanie poświęcono głównie zarządzaniu dostępem do systemów IT oraz bezpieczeństwu informacji.

W najnowszym numerze „Nowych Technologii” eksperci Comarch omawiają najbardziej aktualne możliwości ochrony bezpieczeństwa danych i informacji w Internecie, zwłaszcza w kontekście wirtualnych kontaktów z instytucjami finansowymi. Autorzy artykułów wskazują sprawdzone metody obrony przed kradzieżą danych.

– Internet staje się nieustannym polem rywalizacji między programistami piszącymi szkodliwe oprogramowanie a programistami unieszkodliwiającymi zdradliwe aplikacje. Oddając w ręce czytelników kolejny numer „Nowych Technologii”, próbujemy pokazać skuteczne drogi bezpiecznego poruszania się po wirtualnym świecie – mówi Magdalena Grochala, redaktor naczelna pisma. – Ponieważ owe drogi wytyczane są często przez systemy informatyczne Comarch, przybliżamy te rozwiązania – z nadzieją, że pomogą one  uniknąć zastawianych w sieci pułapek. Bo choć Internet roi się od zagrażających użytkownikom zasadzek, od nas zależy, czy uciekniemy przed czyhającym na nas niebezpieczeństwem.

W dwunastym numerze „Nowych Technologii” przeczytać można także o nowych rozwiązaniach systemowych dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych, o możliwościach Comarch Data Center, porządkowaniu baz danych czy korzyściach płynących z wirtualizacji.

Magazyn „Nowe Technologie”, który ukazuje się już od pięciu lat, jest wydawnictwem bezpłatnym, dostępnym w subskrypcji. Wydawany jest także w wersji anglojęzycznej pod tytułem „Technology Review”. Publikację można zaprenumerować, wypełniając formularz na portalu Comarch, na którym dostępne są też wszystkie archiwalne numery magazynu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu