itBCG wdraża e-fakturę dla Sygma Bank

Firma itBCG podpisała umowę z Sygma Bank Polska na wdrożenie e-faktury. Sygma Bank Polska jest kolejną instytucją finansową, która dostrzegła korzyści w stosowaniu takiej formy korespondencji pomiędzy swoimi klientami. Przejście na obieg elektronicznych dokumentów pozwoli znacząco obniżyć koszty, generowane przy wysyłce i dystrybucji tradycyjnych dokumentów papierowych.

itBCG wdroży w Sygma Bank Polska kompleksową usługę „E-faktura”.

itBCG wdroży system, który będzie odpowiadał za cały proces wytwarzania, wizualizacji, podpisu, udostępniania i archiwizacji faktur w postaci elektronicznej.

Wszystkie wdrożenia  obiegu elektronicznych dokumentów przeprowadzone przez itBCG wyróżniają się zastosowaniem najnowocześniejszych technologii informatycznych oraz stabilnością działania, uwzględniając  przy tym wszelkie kwestie prawne, którymi regulowany jest w chwili obecnej rynek.

Sygma Bank Polska jest kolejnym przykładem na to, że instytucje firmowe zaczynają dostrzegać oczywiste korzyści ze stosowania e-dokumentów w postaci optymalizacji kosztów działania oraz bezpośredniego przyczynienia się do poprawy  środowiska poprzez realną redukcję wykorzystywania papieru.

itBCG potwierdza tym wdrożeniem miano wiodącego dostawcy rozwiązań informatycznych z zakresu e-dokumentów w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu