Tourispol.com bije rekordy

Tourispol.com zajął czwarte miejsce w Ranking Internetowych Biur Podróży w Polsce zorganizowanym przez e-Rynek Podroży. Tourispol.com, należący do międzynarodowej grupy biznesowej Pressiton, jako biuro dość młode, ale wykazujące wysoką dynamikę rozwoju, uplasowało się zaraz za liderami rynku, co na pewno jest sukcesem.

„Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem i zostaliśmy docenienie w tym rankingu. Nasze nowoczesne podejście do biznesu, czyli rozwój zarówno w zakresie internetu, jak i w kilku innych kierunkach (sprzedaż nie tylko wycieczek, ale również innych komplementarnych usług np. samych hoteli ) przyniosło nam bardzo dobrą 4 pozycję w rankingu” – komentuje Hubert Majchrzak, Manager biura Tourispol.com

Warto również dodać, że w styczniu mimo recesji (sprzedaż niektórych biur podróży spadła nawet o około 50 %), Tourispol.com miał rekordowy miesiąc i najwięcej rezerwacji w historii. „Wszyscy mówią, że jest spadek sprzedaży, że nikt nie kupuje wycieczek, a u nas pada rekord. Dlaczego? Bo grono ludzi, którzy wcześniej jechali z nami, na przykład na wakacje, po raz kolejny postanowiło wybrać się w podróż z Tourispolem. W styczniu zadowoleni klienci wrócili i dodatkowo polecili znajomym skorzystanie z naszych usług. Ogólnie wszystkie biura notują spadek sprzedaży, o co najmniej o 50 % a my sprzedajemy” – podsumowuje Marlena Brzezińska, Specjalista ds. Turystyki Tourispol.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu