Specjaliści europejskiego rynku IT docenili portal, który nie chce by go często odwiedzać

Portal www.opiekuninwestora.pl zakwalifikował się do regionalnego finału edycji Seedcamp Week. Jako jeden z 20. młodych portali Europy Środkowo-Wschodniej zaprezentuje się 17 marca w Warszawie.

Organizatorzy konkursu Seedcamp (www.seedcamp.com) docenili innowacyjność oraz potencjał biznesowy 20. projektów internetowych z Polski, Estonii, Węgier i Litwy.

Seedcamp – to cykliczne konkursy dla nowatorskich projektów Internetowych z krajów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Zwycięzcy lokalnych edycji spotkają się we wrześniu na tygodniowym podsumowaniu w Londynie.

Dla Opiekuna Inwestora uczestnictwo w regionalnym finale to potwierdzenie, że innowacyjność naszych usług, potwierdzona zadowolonymi użytkownikami jest doceniana także przez ekspertów europejskiej branży IT.

OpiekunInwestora.pl to internetowe usługi dla wszystkich lokujących swoje oszczędności na rynku funduszy inwestycyjnych.

„Położyliśmy nacisk na wartości, którymi nie interesowały się dotychczas portale o tematyce funduszy inwestycyjnych oraz całkowicie pominęliśmy te, które być może przynoszą zyski tym portalom, ale utrudniają inwestorom podejmowanie decyzji, albo po prostu marnują
ich czas.”, mówi Remigiusz Stanisławek, dyrektor zarządzający w firmie Opiekun Inwestora.

Wszystkie usługi oferowane w Portalu są podporządkowane nietypowej, jak na internetowy projekt, dewizie. Autorzy portalu podkreślają „Zrobimy wszystko abyś nie musiał często odwiedzać naszego portalu, to portal odezwie się do Ciebie gdy będą tego wymagały Twoje inwestycje”. Inwestorzy potwierdzają, że jest to odpowiedź na ich prawdziwe potrzeby.

Dzięki udziałowi w konkursie System powiadomień i indywidualnych rekomendacji (oceniających fundusze inwestycyjne pod kątem profilu inwestora) będzie mogło poznać jeszcze więcej inwestorów spośród 2,5 miliona posiadających fundusze inwestycyjne.

www.opiekuninwestora.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu