SMI dla Promotora

Promotor United Entertainment – producent eventów i muzycznych formatów telewizyjnych – uruchomił stronę internetową. Serwis opracowała spółka SUPERMEDIA Interactive.

Podstawowym zadaniem strony jest dostarczenie informacji o firmie i jej usługach oraz ułatwienie kontaktu z klientami. Dzięki formularzowi kontaktowemu klienci mogą składać zapytania online. Wiele uwagi poświęcono odpowiedniej prezentacji projektów zrealizowanych przez Promotora. Zastosowanie prezentacji video pomaga w zbudowaniu wizerunku firmy i lepszej prezentacji obsługiwanych przez nią imprez. Serwis został opracowany w wersji polskiej i angielskiej.

„Decyzja o opracowaniu strony internetowej była związana z dynamicznym rozwojem naszej firmy. Przygotowujemy się do rozpoczęcia działalności zagranicznej i uważamy, że serwis internetowy będzie najlepszym sposobem kontaktu z naszymi klientami na nowych rynkach.” – mówi Piotr Kwiatkowski, Project Manager Promotor United Entertainment.

Strona została przygotowana w oparciu o autorski system zarządzania treścią SUPERMEDIA Interactive – Content Manager 3.0, umożliwiający zarządzanie treściami prezentowanymi w serwisie i ich aktualizację. Dostępna jest pod adresem: www.promotorue.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu