Serwis DiagnozaInternetu.org

Pod adresem DiagnozaInternetu.org działa internetowy serwis wspólnego projektu badawczego portalu Gazeta.pl i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

”Diagnoza Internetu” to największe pogłębione badanie on-line populacji polskich internautów, opisujące ich własności psychologiczne i społeczne oraz wzorce korzystania z sieci.

Za techniczną realizację serwisu odpowiedzialna jest 3e Software House & Interactive Agency. Projekt DiagnozaInternetu.org powstawał równolegle z serwisem Netochron.pl, który służy prezentacji wyników badania percepcji zagrożeń internetowych realizowanych przez Gazeta.pl razem z CBOS.

„Takie przeznaczenie wymagało od nas stworzenia przejrzystej i lekkiej platformy zapewniającej użytkownikom szybki dostęp do informacji. Zastosowanie w obu przypadkach systemu zarządzania treścią 3e CONTENT STUDIO pozwala redaktorom na błyskawiczną publikację wyników badań” – mówi Michał Kasak, kierownik projektów w 3e.

W ramach współpracy z Agora SA oraz z Fundacją Agory, 3e Software House & Interactive Agency zrealizowała szereg serwisów internetowych dla takich przedsięwzięć jak Nagroda Nike, „Dzieciaki do domu”, „Umierać po ludzku”, „Powrót Taty”, „Polska Biega”, „Przejrzysta Polska”, czy serwis Fundacji Agory.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu