Przejdź do treści

Prezes Zarządu PTE POLSAT S.A. w prestiżowym rankingu „Home & Market”

Na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce Anna Horsecka – Prezes Zarządu PTE POLSAT S.A., plasuje się na 29 pozycji. Dla miesięcznika „Home & Market” przy wyborze ogromne znaczenie miał jej wkład w tworzenie i rozwój rynku funduszy emerytalnych na przestrzeni ostatnich 10 lat. Dzięki temu PTE POLSAT S.A. często wyznacza standardy w sektorze towarzystw emerytalnych w Polsce.

Cieszący się prestiżem, ranking „Home & Market” ukazał się już po raz dwunasty. Wśród wyróżnionych pań znalazły się m.in. Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Ilona Łepkowska, najbardziej znana scenarzystka w Polsce, czy Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy. W gronie tak znamienitych Polek znalazła się również Anna Horsecka. 29 miejsce w rankingu, Prezes Zarządu PTE POLSAT S.A. zawdzięcza determinacji i konsekwencji w działaniu. Na pozycję wśród liderek polskiego biznesu pracuje od dawna. Wysokie miejsce Funduszu na rynku to jeden z jej największych sukcesów zawodowych: „Priorytetem na przyszłość i wyzwaniem w życiu zawodowym jest skuteczna realizacja strategii rozwoju OFE POLSAT, a tym samym utrzymanie pozycji lidera na polskim rynku „. Mimo wielu osiągnięć biznesowych, nie traci z oczu tego, co najistotniejsze. Podkreśla, że w życiu zawsze najważniejsza będzie dla niej rodzina.

Więcej informacji nt. działalności PTE POLSAT w Internecie: www.ptepolsat.com.pl oraz pod numerem Infolinii 0-801 080 040.