Imago PR na rzecz Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2009

Konsultanci Imago Public Relations odpowiadają za działania komunikacyjne związane z European Economic Forum 2009 – jednym z największych wydarzeń medialnych w swojej kategorii.

Agencja odpowiada za komunikację Kongresu, prowadzenie biura prasowego w czasie wydarzenia oraz bieżącą współpracę z patronami medialnymi projektu. Projekt z ramienia Imago PR koordynuje Marta Stach, Senior Account Manager.

Europejski Kongres Gospodarczy 2009 (EEC) to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej. Celem Kongresu jest umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów i wymiana doświadczeń pomiędzy podmiotami działającymi w różnych branżach na rynku całej Europy.

– Europejski Kongres Gospodarczy 2009 będzie porównywalny rangą
z Forum Ekonomicznym w Krynicy. To bezprecedensowe wydarzenie zarówno dla Górnego Śląska jak i Polski. Wydarzenie potrzebne w okolicznościach tak szybko zmieniającej się sytuacji rynkowej w Europie, że jedynym sposobem wymiany doświadczeń gwarantującym pełną aktualność informacji jest bezpośrednie spotkanie najważniejszych przedstawicieli biznesu, polityki i nauki – mówi Wojciech Kuśpik, Prezes Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości SA., organizatora Kongresu.

Od 15-17 kwietnia br., podczas EEC 2009 ponad dwa tysiące uczestników, przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki weźmie udział w ponad 30 panelach dyskusyjnych poświęconych m.in. finansom i ekonomii, polityce energetycznej Unii Europejskiej, pakietowi klimatycznemu czy innowacyjności w obronie klimatu.

Kongres odbędzie się w Katowicach. Organizatorzy spodziewają się zainteresowania mediów z całej Europy. Więcej informacji o EEC można znaleźć pod adresem www.eec2009.eu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu