Darmowe egzaminy w Altkom Akademii dla uczestników szkoleń z SUSE Linux

Wszyscy uczestnicy szkoleń z SUSE Linux organizowanych przez Altkom Akademię – autoryzowany ośrodek szkoleniowy Novella – mają prawo do bezpłatnych egzaminów prowadzących do otrzymania uznawanych na całym świecie certyfikatów: Novell Certified Linux Administrator (NCLA), Novell Certified Linux Professional (NCLP), Novell Certified Linux Engineer  (NCLE) i Certified Linux Desktop Administrator (NLDA). Oferta Novella i Altkom Akademii ważna jest do 30 kwietnia br.

W ramach promocji obniżono także ceny szkoleń do 1900 zł za kurs „SUSE Linux Enterprise Server 10 Fundamentals” oraz 2900 zł za kursy „SUSE Linux Enterprise Server 10 Administration”, „SUSE Linux Enterprise Server 10 Advanced Administration”, „SUSE Linux Enterprise Server 10: Networking Services”, „SUSE Linux Enterprise Server 10: Security” oraz „SUSE Linux Enterprise Desktop 10 Administration”.

Każdy uczestnik kursów SUSE Linux otrzyma bezpłatny voucher na odpowiedni egzamin certyfikacyjny. Już po jednym szkoleniu można uzyskać certyfikaty NCLA lub NCLDA, a po dwóch szkoleniach NCLP, a także NCLE.

Oferta przygotowana przez Altkom Akademię przynosi wymierne korzyści zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Dzięki połączeniu szkolenia i egzaminu pracodawcy nie muszą ponosić wyższych kosztów, by podnieść kwalifikacje pracowników. Każda osoba uczestnicząca w szkoleniach otrzyma bezpłatny voucher i tym samym zostanie zobligowana do zdania egzaminu. Takie rozwiązanie umożliwi zdobycie certyfikatu zawodowego i jednocześnie – co z punktu widzenia pracodawcy jest najważniejsze – przyczyni się do znacznie lepszego opanowania materiału przez pracowników skierowanych na szkolenie (egzaminy certyfikacyjne w firmie Novell to przede wszystkim sprawdzian wiedzy praktycznej). Z kolei pracownicy uzyskają stosowną wiedzę i wartościowy dokument, wzbogacający ich osobiste osiągnięcia. Otrzymując bezpłatne vouchery oszczędzają do 100 euro na każdym egzaminie, a jednocześnie podnoszą swoją wartość na rynku pracy.

Szczegółowe informacje kursach, ścieżkach certyfikacyjnych i możliwości otrzymania bezpłatnych voucherów znajdują się na stronie http://www.altkom.pl/pl/edukacja/polecamy/szkolenia-suse-linux.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu